1. Dzisiaj:
    - Obowiązkowe spotkanie przedpielgrzymkowe grupy niebieskiej dziś po Mszy św. o godz. 18.30.
    - We wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień. Zachęcamy do abstynencji w intencji osób uzależnionych.
    - Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 2-12 sierpnia. Koszt 140 zł. Osoby, które nie mogą pielgrzymować, mogą zostać Przyjacielem Pielgrzymki przez duchowe lub materialne wsparcie. Zapisy, intencje i ofiary można składać w zakrystii. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki, 1 sierpnia o godz. 18.30 w naszym kościele. Wyjście 2 sierpnia o godz. 6.30, również spod naszego kościoła.
    - Codziennie oa 2 do 11 sierpnia o 20.40 (z wyjątkiem soboty) w naszym kościele Apel Jasnogórski w duchowej łączności z pielgrzymami. Jest też możliwość pojechania autokarem na ostatni etap pielgrzymki. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 23.00 sprzed kościoła.
    - Prosimy o przyjęcie pielgrzymów pielgrzymki głogowskiej na nocleg z 1 na 2.08. Rodziny gotowe przyjąć pielgrzymów mogą zapisywać się w zakrystii.
  2. W tym tygodniu:
    - We wtorek 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie i poległych. Różaniec do 7 Boleści MB o godz. 18.00, po nim Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
    - I czwartek miesiąca. Adoracja i nabożeństwo w intencji powołań o godz. 18.00.
    - I piątek miesiąca. Dla osób starszych i chorych Msza św. o godz. 9.00.
    - I sobota miesiąca, Nabożeństwo rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.30, różaniec z rozważaniem i procesja. Ks. Janusz i Ryszard odwiedzą chorych z Najświętszym Sakramentem.
  3. Pielgrzymka przez Polskę (Bardo Śląskie), Czechy (Stara Boleslav), Austrię (Mariazell, Kahlenberg) i Niemcy (Altotting) – od 11 do 16.09. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
  4. Cegiełki o nominale od 10 do 200 zł, wspierające odbudowę katedry w Gorzowie można nabyć w zakrystii.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, Kuchni Brata Alberta i wszystkim, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o porządek w naszym kościele. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć u s. Piusy.