Głogów, dn. 06 sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na Święto Przemieniani Pańskiego.

1. W tym tygodniu
    • Okazja do spowiedzi w niedzielę podczas każdej Mszy św. i w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą.
    • Trwamy w łączności modlitewnej z pielgrzymami z naszej parafii  na modlitwie różańcowej w intencji pielgrzymów codziennie o godz. 20.40 zakończonej apelem Jasnogórskim o godz. 21.00 do piątku włącznie.
    • Od poniedziałku do soboty o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z rozważaniem w kaplicy całodziennej adoracji.
    • W poniedziałek wspomnienie bł Edmunda Bojanowskiego ma wszystkich Mszach św., możliwość oddania czci relikwią Błogosławionego, jest to również święto patronalne naszych Sióstr pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
    • W środę święto Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, i tradycyjnie nowenna  o godz. 18.00
    • W piątek w kaplicy Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta.
    • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na uczelnie katolickie.
    • Również w przyszłą niedzielę w Grodowcu czuwanie Fatimskie.
    • Msza św. polowa na terenie nieczynnego kościoła w Rapocinie w dniu św.  Wawrzyńca w czwartek o godz. 19.00, serdecznie zapraszamy w imieniu ks Proboszcza Kolegiaty.
  2. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby parafii, Kuchni Brata Alberta i wszystkim, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o porządek w naszym kościele. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć u s. Piusy, a także cegiełek na remont naszej Katedry w Gorzowie.
  3. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim przeżywającym czas wakacji życzymy dobrego odpoczynku.