zycieparafii.pl

05.jpg

Głogów, dn. 13 sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą.

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na uczelnie katolickie
 2. W poniedziałek wspomnie liturgiczne św. Maksymiliana Marii Kolbe, odpust w parafii na ul. Legnickiej.
 3. W poniedziałek spotkanie dla wyjeżdżających na wrześniową pielgrzymkę po sanktuariach Europy o godz. 20.00. Są jeszcze wolne miejsca.
 4. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze święte według porządku niedzielnego wakacyjnego. Taca z tego dnia jest przeznaczona na pomoc uboższym parafiom naszej diecezji. Parafia Kolegiacka obchodzi we wtorek swój odpust parafialny. Główna Msza św. o godz. 12.30, a po niej festyn w ramach którego, między innymi będzie można oddawać krew w mobilnym punkcie krwiodawstwa w godz. 13-16. Więcej szczegółów na plakatach.
 5. W środę  biskup senior Stefan Regmunt obchodzi swoje imieniny, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 6. Od poniedziałku do soboty o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z rozważaniem w kaplicy całodziennej adoracji.
 7. W piątek w kaplicy Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta.
 8. Okazja do spowiedzi w niedzielę podczas każdej Mszy św. i w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą.
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby parafii, Kuchni Brata Alberta i wszystkim, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o porządek w naszym kościele. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć u s. Piusy, a także cegiełek na remont naszej Katedry w Gorzowie.
 10. Dziękujemy Pielgrzymom, którzy wraz z ks. Marcinem zanieśli nasze intencje do stóp Pani Jasnogórskiej. Dziękujemy również wszystkim, którzy otworzyli swoje domy dla pielgrzymów, a także trwali na codziennej modlitwie różańcowej w intencji pielgrzymów. Niech doby Bóg wynagrodzi otwarte serca gotowe do służby w miłości.
  Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim przeżywającym czas wakacji życzymy dobrego odpoczynku.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl