zycieparafii.pl

05.jpg

Głogów, dn. 20 sierpnia 217 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

 

  • Od dziś w Kaplicy Miłosierdzia jest wystawiony kosz nga przybory szkolne w ramach akcji Caritas „Z uśmiechem do szkoły”. Przybory będzie można składać do następnej niedzieli włącznie i zostaną one przekazane dla uczniów potrzebujących wsparcia.
  • W czwartek na Mszy św. o godz. 18.30 będziemy dziękowali Bogu za posługę księdza Marcina Zycha i ks. Ryszarda Stankiewicza, którzy podejmą posługę w nowych parafiach, w piątek zaś na Mszy św. o godz. 18.30 będziemy dziękowali za posługę siostry Gloriozy – zakrystianki, która posługiwała w naszej parafii przez 6 lat, Mszę św. zamówiła Wspólnota dla Intronizacji,
  • W sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej, szczególnie świętujemy w rocznicę 300 lecia koronacji obrazu na Jasnej Górze. Msze św. jak w każdą sobotę o godz. 7, 9 i 18.30.
  • Od poniedziałku do soboty o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z rozważaniem w kaplicy całodziennej adoracji.
  • Okazja do spowiedzi w niedzielę podczas każdej Mszy św. i w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą.
  • Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby parafii, Kuchni Brata Alberta i wszystkim, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o porządek w naszym kościele.
  • Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim przeżywającym czas wakacji życzymy dobrego odpoczynku.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl