1. Dziś:
    • Powraca Msza św. o godz. 16.00, nie będzie natomiast Mszy św. o godz. 21.00.
  2. W poniedziałek:
    • Na prośbę Dyrekcji Szkół podajemy godziny rozpoczęcia roku szkolnego: SP 10: godz. 8.00 klasy I-III, klasy IV-VII godz. 9.00, SP 11(dawne G 5): Msza św. o godz. 9.00, rozpoczęcie roku o godz. 10.00. Pozostałe szkoły mają Mszę świętą o godz. 18.30.
    • Spotkanie grupy św. Jose po wieczornej Mszy świętej.
  3. We wtorek:
    • Różaniec do 7 Boleści MB prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci o godz. 18.00.
  4. W środę:
    • Próba scholi młodzieżowej po wieczornej Mszy świętej.
  5. W I czwartek miesiąca:
    •     Spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17.30 w salce nr 3. O godz. 18.00 spowiedź i różaniec w intencji powołań, później Msza święta i oddanie czci relikwiom bł. Edmunda.
    •     Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym, Lektorów i Nadzwyczajnych Szafarzy po wieczornej Mszy świętej.
  6. W piątek:
    •     Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej). Poświęcenia ziarna siewnego i nasion podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.30. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 15.00 i 18.30. Podczas każdej Mszy św. akt zawierzenia naszej Parafii Matce Bożej.
    •     Spotkanie dla osób, chcących należeć do grupy biblijnej w piątek o godz. 17.30 w salce nr 3.
    •     Adoracja grupy intronizacyjnej NSPJ po wieczornej Mszy świętej.
  7. W sobotę:
    •     Spotkanie Oazy Dzieci Bożych i Oazy Młodzieżowej o godz. 11.00.
    •     Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp. Nadal można nabywać cegiełki na odbudowę wieży.
    •     Odpust w sanktuarium MB Grodowieckiej z okazji święta Narodzenia NMP. W tym dniu z naszej parafii odbędzie się Piesza Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej – wyruszy o godz. 6.30, o godz. 13.00 Msza święta na zakończenie pielgrzymki. Zachęcamy do licznego udziału.
  8. W następną niedzielę:
    •     Poświęcenie tornistrów dla uczniów klas I podczas Mszy św. o godz. 11.15; po niej spotkanie dla kandydatów na ministrantów w salce nr 4.
    •     Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00.
    •     Różaniec za Ojczyznę o godz. 18.00, później Msza święta.
    •     Spotkanie: pielgrzymujących szlakiem św. Jana Pawła II oraz kandydatów do bierzmowania (kl. I ponadgimnazjalne) po wieczornej Mszy świętej.
  9. Inne:
    •     Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą świętą.
    •     Dzień Zdrowia, organizowany przez Głogowski Szpital Powiatowy w najbliższą sobotę w godz. 11.00-17.00. Jest możliwość zrobienia darmowych, podstawowych badań, konsultacji lekarskich, ciekawe konkursy. Zapraszamy.
    •     Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza w wymiarze miasta Głogowa 16.09 – zapisy w zakrystii.
    •     Pielgrzymka Świata Pracy do Częstochowy w dniach 16-17 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.30, koszt 60 zł bez noclegu i 100 zł z noclegiem. Zapisy w zakrystii.
    •     Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.
  11. W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask, szczególnie dla dzieci i młodzieży i pracowników oświaty rozpoczynających nowy rok szkolny.