1. Dziś:

• Rozpoczyna się tydzień modlitw o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży.

• Poświęcenie tornistrów dla uczniów klas I podczas Mszy św. o godz. 11.15; po niej spotkanie dla kandydatów na ministrantów w salce nr 4.

• Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00.

• Różaniec za Ojczyznę o godz. 18.00, później Msza św.

• Spotkanie: Kandydatów do bierzmowania (kl. I ponadgimnazjalne) i pielgrzymujących szlakiem św. Jana Pawła II po wieczornej Mszy św. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę, szczegóły w zakrystii.

2. W poniedziałek:

• Spotkanie grupy św. Josepo Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek:

• Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych z SP 12 po Mszy św. wieczornej.

3. W środę:

• Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych z SP 10 oraz próba scholi młodzieżowej po wieczornej Mszy św.

4. W czwartek:

• Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.

• Próba scholi dziecięcej o godz. 16.00 w salce bł. Edmunda.

• Adoracja 24 godziny dla Pana – rozpoczyna się Mszą św. wieczorną, później modlitwy grup: Odnowy w Duchu Świętym, Żywego Różańca i św. Jose. Zakończenie adoracją grupy intronizacyjnej NSPJ w piątek po wieczornej Mszy św. Okazja do spowiedzi od godz. 20.00 do 23.00.

6. W piątek:

• Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Faustyny o godz. 15.00.

• Spotkanie Grupy biblijnej i Oazy Młodzieżowej o godz. 17.00.

• Święto Patronalne Apostolstwa Dobrej Śmierci z okazji wspomnienie MB Bolesnej. O godz. 18.00 różaniec do 7 Boleści, o 18.30 Msza św. w intencji członków Apostolstwa.

• Koncert w ramach festiwalu Wratislavia Cantans, który rozpocznie się w naszym kościele o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

7. W sobotę:

• Spotkania: Ministrantów o godz. 10.00, Oazy Dzieci Bożych o godz. 11.00, pragnących uczestniczyć w spotkaniach Oazy Dorosłych po wieczornej Mszy św.

8. W następną niedzielę:

• Spotkanie dla kandydatów na ministrantów z klas III i starszych po Mszy św. o godz. 11.15 w salce nr 4.

9. Inne:

• Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Pieszej Pielgrzymce do Grodowca.

• Czuwanie fatimskie w Grodowcu w środę – rozpocznie się o godz. 19.00.

• II Piesza Pielgrzymka organizowana przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów w sobotę. Wyjście o godz. 9.00 sprzed kościoła, Msza św. za Ojczyznę w Sanktuarium w Jakubowie o godz. 12.00.

• Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza w wymiarze miasta Głogowa w sobotę – zapisy w zakrystii.

• Pielgrzymka Świata Pracy do Częstochowy w dniach 16-17.09. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.30, koszt 60 zł bez noclegu i 100 zł z noclegiem. Zapisy w zakrystii.

• Tygodniowy kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja – rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

• 26.09 będziemy przeżywać peregrynację figury MB Fatimskiej. To wydarzenie poprzedzi Renowacja Misji Świętych, prowadzona przez oo. Pallotynów od 22.09.

• Przy ołtarzu polowym planujemy zamontowanie figury MB Fatimskiej, która pozostanie znakiem 100 rocznicy Objawień Fatimskich. Ofiary składane na tacę w najbliższym czasie będą przeznaczone na ten cel.

• Zbiórka do puszek na uczelnie katolickie w następną niedzielę po Mszach św.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

11. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.