1. Dziś:

• 78 rocznica Sowieckiej Agresji na Polskę i Dzień Sybiraka.

• Spotkanie dla kandydatów na ministrantów z klas III i starszych po Mszy św. o godz. 11.15 w salce nr 4.

• Zbiórka do puszek na uczelnie katolickie po Mszach św.

2. W poniedziałek:

• Msza święta polowa, z okazji Dnia Sybiraka połączona z uroczystością patriotyczną o godz. 12.00 przy Pomniku Sybiraków na cmentarzu przy kościele p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbe.

• Święto św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.30. Spotkanie grupy do bierzmowania -klasy III gimnazjum rozpocznie się Mszą św. o 18.30.

• Spotkanie grupy św. Jose po Mszy św. wieczornej.

3. W środę:

• Spotkanie kręgu biblijnego o godz. 17.00.

4. W czwartek:

• Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Msze św. wg porządku dni powszednich.

• Spotkanie Oazy Młodzieżowej po wieczornej Mszy św.

5. W piątek:

• Adoracja grupy intronizacyjnej NSPJ po wieczornej Mszy św.

6. W sobotę:

• Spotkania: Oazy Dzieci Bożych o godz. 11.00, Oazy Dorosłych po wieczornej Mszy św.

8. Inne:

• Tygodniowy kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja – rozpocznie się dziś Mszą św. o godz. 18.00.

• Zbiórka żywności w ramach tygodnia ,,Kromka chleba dla sąsiada”, prowadzona przez PZC we wtorek i środę. Żywność o długim terminie przydatności do spożycia będziemy mogli złożyć do kosza, przygotowanego w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

• Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę szlakiem św. Jana Pawła II. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

• 26.09 będziemy przeżywać peregrynację figury MB Fatimskiej. To wydarzenie poprzedzi Renowacja Misji Świętych, prowadzona przez oo. Pallotynów od najbliższej soboty. Program Renowacji Misji do pobrania przy wyjściu z kościoła.

• Spotkanie młodzieży w ramach Renowacji Misji za tydzień w niedzielę po wieczornej Mszy św.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

10. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.