1. Trwa w naszej Parafii Renowacja Misji Świętych.

1. Spotkanie dotyczące bierzmowania, które odbędzie się w naszej parafii 19 października odbędzie się dziś po Mszy św. wieczornej.

2.W poniedziałek:

• Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek:

• Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej – rozpocznie się o godz. 17.00 aktem poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi, adoracja i modlitwa różańcowa, o godz. 18.30 Msza św., oraz akt poświęcenia rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi. O 21.00 Odbędzie się Apel Maryjny połączony z procesją Fatimską. Po procesji zachęcamy do uczestnictwa w całonocnej adoracji. Zakończenie peregrynacji w środę o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4. W czwartek:

• ,,Koronka na ulicach miast świata”. O godz. 14.15 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele a po niej wyruszymy na ulice naszej Parafii by dokonać Jej zawierzenia Bożemu Miłosierdziu.

• Spotkanie Oazy Nowego Życia po wieczornej Mszy św.

5. W piątek:

• Święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

• Spotkanie biblijne o godz. 17.00 w salce bł. Edmunda.

6. W sobotę:

• Spotkania: Oazy Dzieci Bożych o godz. 11.00, Oazy Dorosłych po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich pragnących uczestniczyć w spotkaniach.

7. W następną niedzielę:

• Rozpoczniemy październik. Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.45.

• Podczas Mszy św. o godz. 18.30 młodzież ze SP nr 11 zostanie włączona w poczet członków Szkolnego Koła Caritas.

• Spotkanie dotyczące bierzmowania, które odbędzie się w naszej parafii 19 października odbędzie się po Mszy św. wieczornej.

8. Inne:

• Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w parafii św. Mikołaja. Diecezjalne spotkanie Odnowy w Duchu Świętym odbędzie się w Grodowcu 30 września (sobota) od godz. 10.00.

• Kurs dla dorosłych powyżej 21 roku życia, którzy chcą przyjąć Sakrament bierzmowania odbędzie się w parafii św. Mikołaja. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce we wtorek o godz. 18:30. Kurs w naszym dekanacie NMP Królowej Polski, odbywać się będzie od marca do maja.

• Za tydzień w naszej parafii odbędzie się zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia.

• Trwają zapisy na: Różaniec do Granic w Gubinie oraz Pielgrzymkę do Sanktuarium w Rokitnie – oba wydarzenia 7.10. Szczegóły w zakrystii.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

10. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.