1. Dziś:

• Rozpoczynamy październik. Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych i młodzieży codziennie o godz. 17.45, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.45.

• Podczas Mszy św. o godz. 18.30 młodzież ze SP nr 11 zostanie włączona w poczet członków Szkolnego Koła Caritas.

• Zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia.

2. W poniedziałek:

• Spotkanie grupy św. Jose po wieczornej Mszy św.

3. W I czwartek:

• Spowiedź pół godziny przed Mszami św. porannymi i od godz. 17.45.

• Spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17.15 w salce bł. Edmunda.

• Spotkania: Lektorów, Nadzwyczajnych Szafarzy, Oazy Młodzieżowej i Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

4. W I piątek:

• Ks. Mieczysław odwiedzi chorych.

• Adoracja wynagradzająca wspólnoty Intronizacji NSPJ od października po Mszy św. o godz. 15.00.

• Spowiedź pół godziny przed Mszami św. porannymi i od godz. 17.45.

• Spotkanie biblijne o godz. 17.00 w salce bł. Edmunda.

• Spotkanie z Rodzicami LSO o godz. 19.15 w salce nr 4.

5. W I sobotę:

• Różaniec do Granic w Gubinie wyjazd o godz. 7.30 oraz Pielgrzymka do Sanktuarium w Rokitnie – wyjazd z parafii św. Klemensa o godz. 7.30. Zapisy trwają w zakrystii.

• Księża: Janusz, Maciej, Marcin i Piotr odwiedzą chorych.

• Msza św. z oddaniem czci relikwiom bł. Edmunda po Mszy św. o godz. 9.00.

• Spotkania: Oazy Dzieci Bożych o godz. 11.00.

• Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30, później różaniec połączony z medytacją, procesja wokół kościoła i Apel Jasnogórski.

6. W następną niedzielę:

• Rocznica poświęcenia naszego kościoła i niedziela synodalna.

• XVII Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, przeznaczona na pomoc materialną dla uzdolnionej młodzieży.

• Procesja różańcowa z parafii Miłosierdzia Bożego rozpocznie się o godz. 15.00 i zakończy się w parafii św. Maksymiliana.

• Msza św. dla dzieci I-komunijnych i rodziców o godz. 16.00.

• Różaniec za Ojczyznę o godz. 17.45, oddanie czci relikwiom bł. Jerzego Popiełuszki, później Msza św.

7. Inne:

• Dziękujemy wszystkim za włączenie się w przygotowanie Renowacji Misji i Nawiedzenia Figury MB.

• Rodzice i chrzestni, którzy planują chrzcić dzieci w naszej Parafii są zobowiązani od października do wysłuchania dwóch katechez przedchrzcielnych, które odbywają się co piątek o godz. 19.00.

• 13.10 w Sanktuarium w Grodowcu nabożeństwo fatimskie, prowadzone przez naszą Parafię – rozpocznie się o godz. 19.00.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

9. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom

życzymy obfitości Bożych łask.