1. Dziś:

• Rocznica poświęcenia naszego kościoła i niedziela synodalna.

• XVII Dzień Papieski. Po Mszach św. Wolontariusze SKC przeprowadzą zbiórkę do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, przeznaczoną na pomoc materialną dla uzdolnionej młodzieży.

• Procesja różańcowa z parafii Miłosierdzia Bożego rozpocznie się o godz. 15.00 i zakończy się w parafii św. Maksymiliana.

• Msza św. dla dzieci I-komunijnych i rodziców o godz. 16.00.

• Różaniec za Ojczyznę o godz. 17.45, modlitwa za wstawiennictwem bł. Jerzego Popiełuszki, później Msza św.

• Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych i młodzieży dziś i codziennie o godz. 17.45, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

• Zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia.

2. W poniedziałek:

• Spotkanie zespołu synodalnego w naszej parafii rozpocznie się różańcem w intencji trwającego synodu diecezjalnego o godz. 17.45. Zapraszamy parafialną radę duszpasterską, liderów grup i katechetów na spotkanie po Mszy św.

3. We wtorek:

• Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych z SP 12 po Mszy św. wieczornej.

4. W środę:

• Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych z SP 10 oraz próba scholi młodzieżowej po Mszy św. wieczornej.

4. W piątek:

• Adoracja wynagradzająca wspólnoty Intronizacji NSPJ po Mszy św. o godz. 15.00.

• Na Mszy św o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste poświęcenie figury MB przeznaczonej do Kaplicy przy ołtarzu polowym.

• Nabożeństwo fatimskie, w Grodowcu rozpocznie sięo godz. 19.00.

6. W następną niedzielę:

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum po Mszy św. wieczornej.

• Spotkanie osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania 19 października odbędzie się po Mszy św. wieczornej.

7. Inne:

• Rodzice i chrzestni, którzy planują chrzcić dzieci w naszej Parafii są zobowiązani od października do wysłuchania trzech katechez przedchrzcielnych, które odbywają się w drugi, trzeci i czwarty piątek po Mszy św. ok godz. 19.15.

• Dziękujemy wszystkim, którzy w dniu wczorajszym uczestniczyli w uroczystościach w Rokitnie oraz w inicjatywie „Różaniec do Granic”.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

9. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.