1. Dziś:

• Spotkania: kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum oraz osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w czwartek po Mszy św. wieczornej.

• Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.45, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

• Spotkanie Obrońców Życia Człowieka w parafii Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 15.00 w salce obok kancelarii.

2. W poniedziałek:

• 39 rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Modlimy się o wierność dziedzictwu, jakie nam pozostawił.

• Zbiórka dla ministrantów i lektorów po wieczornej Mszy św.

3. We wtorek:

• Oddanie czci relikwiom św. Alberta Chmielowskiego po Mszy św. o godz. 9.00.

4. W środę:

• Święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia.

• Spotkanie biblijne o godz. 17.00 w salce nr 4.

5 .W czwartek:

• Uroczystość bierzmowania, którego udzieli bp Stefan Regmunt o godz. 16.30. Nie będzie różańca dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych różaniec po Mszy św. wieczornej.

• Adoracja 24 godziny dla Pana – rozpoczyna się Mszą św. wieczorną, później różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca, później modlitwy grup: Odnowy w Duchu Świętym i św. Jose. Okazja do spowiedzi od godz. 20.00 do 23.00.

6. W piątek:

• Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Faustyny o godz. 15.00, po niej adoracja wynagradzająca wspólnoty Intronizacji NSPJ.

• Różaniec, prowadzony przez SKC o godz. 17.30, później Msza św i spotkanie w salce nr 4.

7. W następną niedzielę:

• Niedziela misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.

• Program słowno-muzyczny przygotowany przez Scholę Młodzieżową z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II o godz. 17.00.

• Tygodniowy Kurs Przedmałżeński w naszej Parafii – rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. Po Mszy św. spotkanie w salce nr 4.

8. Inne:

• Dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie i za obecność na czuwaniu fatimskim w Grodowcu.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Figura MB Fatimskiej została poświęcona w ostatni piątek i zostanie umieszczona w najbliższym czasie w ołtarzu polowym.

• Odatowane kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy nazwiska wpisywać wyraźnie, najlepiej w mianowniku.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

10. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.