1. Dziś:

• Niedziela misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Taca jest przeznaczona na działalność misyjną Kościoła. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku.

• Tygodniowy Kurs Przedmałżeński w naszej Parafii – rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. Po Mszy św. spotkanie w salce nr 4.

• Program słowno-muzyczny przygotowany przez Scholę Młodzieżową z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II o godz. 17.00.

• Różaniec w intencji misji w różnych językach o godz. 17.45. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla dorosłych codziennie o godz. 17.45. Zakończenie różańca dla dzieci w piątek o godz. 17.00.

2. W piątek:

• Msza św. o godz. 15.00, po niej adoracja wynagradzająca prowadzona przez wspólnotę intronizacji NSPJ.

3. W sobotę:

• Dzień imienin biskupa Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o nim w modlitwach.

• Zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów o godz. 10.00 w salce bł. Edmunda.

4. W następną niedzielę:

• Będziemy gościli członków chóru Acord z Ukraiuy.

• Wolontariusze SKC przeprowadzą sprzedaż słodkich wypieków podczas Mszy św. o godz. 10.00, 11.15, 12.30 i 18.30. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność Koła.

• II niedziela synodalna, spotkanie Rady Synodalnej w poniedziałek, 30.10 po wieczornej Mszy św.

5. Inne:

• Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w parafii św. Maksymiliana w czwartek o godz. 18.00.

• II Korowód Świętych 30.10 o godz. 16.30. Zachęcamy dzieci do przebrania się za wybranego świętego lub błogosławionego i prosimy o przygotowanie koszyczków na cukierki. W zakrystii można składać cukierki, które wykorzystamy w Korowodzie. Po Korowodzie bal świętych w SP 11.

• Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony pamięci zmarłych. Kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy by składać wypominki przed oczekiwaną datą ich odczytania. Imiona i nazwiska zmarłych piszemy wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami. Wypominki składamy w kopertach na tacę. Zadbajmy także o osobiste przygotowanie duchowe i grobów naszych zmarłych na Uroczystość Wszystkich Świętych.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami oraz kalendarze na nowy rok możemy nabyć u s. Piusy.

• W zakrystii do nabycia cegiełki, z których dochód będzie przeznaczony na remont katedry w Gorzowie.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

7. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.