1. Różaniec z wypominkami za zmarłych codziennie o godz. 17.45. Kartki wypominkowe z datami ich odczytania zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Wypominki wypisane wyraźnie składamy na tacę.
  2. Oddanie czci relikwiom bł. Edmunda we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  3. Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki Kościołów Miasta i Świata w czwartek.
  4. Narodowe Święto Niepodległości w sobotę. Przypominamy o udekorowaniu posesji flagami narodowymi. W kościele Bożego Ciała Msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00, później uroczystości patriotyczne przy pomniku Dzieci Głogowskich. Kancelaria będzie nieczynna.
  5. Msza św. dla dzieci I -komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30 oraz zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie po Mszach świętych następną niedzielę.
  6. Przy wyjściu z kościoła można złożyć podpis pod projektem ustawy o ochronie życia.
  7. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła, cegiełki na remont katedry gorzowskiej w zakrystii.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.
  9. W nowym tygodniu naszym Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.