1. Msza św. dla dzieci I -komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30 oraz zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie po Mszach świętych dzisiaj.

2. Różaniec z wypominkami za zmarłych codziennie o godz. 17.45.

3. Święto Męczenników Międzyrzeckich – głównych Patronów Diecezji przypada w poniedziałek.

4. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla uczniów klas II gimnazjum, którzy powinni rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania we wtorek po wieczornej Mszy św. w kościele. Dla uczniów klas VII takie spotkanie będzie w środę po wieczornej Mszy św.

5. Spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych z SP 12 we wtorek, a z SP 10 w środę po wieczornej Mszy św.

6. Adoracja 24 godziny dla Pana – rozpoczyna się w czwartek Mszą św. wieczorną, później modlitwy grup: Odnowy w Duchu Świętym, Żywego Różańca i św. Jose. Różaniec o godz 20.15. Okazja do spowiedzi od godz. 20.00 do 23.00. Spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17.15.

7. Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Brata Alberta o godz. 9.00, św. Faustyny o godz. 15.00, po niej adoracja wynagradzająca wspólnoty Intronizacji NSPJ w piątek.

8. Spotkanie Rodziców LSO w piątek o godz. 19.15 w salce bł. Edmunda.

9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum za tydzień w niedzielę po wieczornej Mszy św.

10. Rekolekcje Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji prowadzone przez o. Kapucynów w dniach 24-26.11 w Parafii św. Klemensa. Szczegóły na plakacie.

11. Ks. Marek Zołotęki, proboszcz z Wałbrzycha będzie gościł w naszej parafii i wygłosi słowo Boże w następną niedzielę. Będziemy mogli wesprzeć go ofiarami do puszek.

12. Cisi Pracownicy Krzyża organizują pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 16-22.02.2018 r. Koszt 990 dolarów. Więcej informacji u Cichych Pracowników Krzyża.

13. PZC zwraca się z prośbą o pomoc w dostarczaniu męskiej odzieży zimowej (kurtki, spodnie, buty w dobrym stanie) którą można przynosić w poniedziałek lub środę w godz. od 10.00 do 13.00.

14. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła, cegiełki na remont katedry gorzowskiej w zakrystii.

15. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

16. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.