zycieparafii.pl

05.jpg

1. W naszej Parafii gości ks. Marek Zołoteńko - proboszcz z Wałbrzycha, który głosi słowo Boże. Po Mszach św. możemy wesprzeć go ofiarami do puszek na budowę kościoła.

2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum dziś po wieczornej Mszy św.

3. Różaniec z wypominkami za zmarłych codziennie o godz. 17.45.

4. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego i zarazem Święto Patronalne Naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu w następną niedzielę. Taca jest przeznaczona na Seminarium Duchowne. W naszej Parafii będziemy gościć diakona Bartosza Warwarko. Przyjęcie kandydatów na ministrantów do grona LSO odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 11.15. Spotkanie Przyjaciół Paradyża i LSO z diakonem o godz. 15.00 w salce bł. Edmunda. III Niedziela Synodalna także przypada za tydzień. Spotkanie Rady Synodalnej w poniedziałek, 27.11 po wieczornej Mszy św. na plebanii.

5. Wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej przypada w środę. Na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za członków Chóru, zespołu i scholi, posługujących muzycznie w naszej Parafii.

6 Stowarzyszenie Chór ,,Beati Cantores” i Gmina Miejska Głogów zapraszają na koncert pt. ,,Muzyka Północy” w kościele w następną niedzielę o godz. 17.00. W programie muzyka sakralna kompozytorów Europy północnej.

7. Rekolekcje Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji w dniach 24-26.11 w Parafii św. Klemensa. Szczegóły na plakacie.

8. Adwentowy Wieczór Młodych – czuwanie młodzieży od klas VII i starszych w Grodowcu 9.12 rozpoczyna się o godz. 18.00. Organizujemy wyjazd młodzieży z naszej Parafii o godz. 17.00. Koszt 10 zł, zapisy i wpłaty w zakrystii lub u katechetów w szkołach.

9. Cisi Pracownicy Krzyża organizują pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 16-22.02.2018 r. Koszt 990 dolarów. Więcej informacji u Cichych Pracowników Krzyża.

10. Istnieje możliwość uzyskania wsparcia finansowego dla osób niepełnosprawnych z terenu powiatu głogowskiego. Więcej szczegółów w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie.

11. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy, cegiełki na remont katedry gorzowskiej w zakrystii.

12. Dziękujemy za ubrania przekazane dla potrzebujących, ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

13. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl