1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego, Święto Patronalne Seminarium Duchownego w Paradyżu oraz III niedziela Synodalna. W naszej Parafii gościmy diakona Bartosza Warwarko. Spotkanie Przyjaciół Paradyża i LSO z diakonem o godz. 15.00 w salce bł. Edmunda.

2. Stowarzyszenie Chór ,,Beati Cantores” i Gmina Miejska Głogów zapraszają na koncert pt. ,,Muzyka Północy” w kościele dziś o godz. 17.00. W programie muzyka sakralna kompozytorów Europy północnej.

3. Różaniec z wypominkami do czwartku o godz. 17.45.

4. Od poniedziałku będą roznoszone do mieszkań naszych parafian poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary zebrane z tej okazji w tym roku zostaną przeznaczone na nowy wystrój ołtarza głównego.

5. Spotkanie Rady Synodalnej w poniedziałek po wieczornej Mszy św. na plebanii.

6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w kościele Bożego Ciała w środę, o godz. 18:00.

7. Chorzy ks. Mieczysława zostaną odwiedzeni w I piątek. Spowiedź od godz. 17.30 i pół godziny przed Mszami św. porannymi.

8. Chorzy księdza Janusza. Macieja, Marcina i Piotra zostaną odwiedzeni w I sobotę.

9. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpocznie się Mszą św. w sobotę o godz. 18:30, po niej różaniec z medytacją, procesja i Apel. Nabożeństwo zakończy oddanie czci relikwiom św. Jana Pawła II. Zbiórka dla ministrantów o godz. 10.30.

10. Spotkanie z Siostrą Elżbietą Woźną – cenionym w Polsce ginekologiem i endokrynologiem. Spotkanie odbędzie się w sobotę i będzie dotyczyć profilaktyki zdrowia prokreacyjnego. Konferencja rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00, która zostanie odprawiona jako dziękczynienie za dar potomstwa oraz z prośbą o płodność i wielkoduszność dla małżeństw. Po Eucharystii w salce parafialnej odbędzie się dalsza część spotkania.

11. I niedziela Adwentu i rozpoczęcie nowego roku liturgicznego w następną niedzielę. Kiermasz książek i sprzedaż kartek świątecznych prowadzony przez ministrantów i lektorów po Mszach św. o godz. 8.45, 10.00, 11.15, 12.30 i 18.30. Dochód jest przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego.

12. W Adwencie zapraszamy na roraty o godz. 6:30 oraz roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

13. Adwentowy Wieczór Młodych – czuwanie młodzieży od klas VII i starszych w Grodowcu 9.12 rozpoczyna się o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie. Organizujemy wyjazd młodzieży z naszej Parafii o godz. 17.00. Koszt 10 zł, zapisy i wpłaty w zakrystii lub u katechetów w szkołach.

14. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą do nabycia od następnej niedzieli w cenie: mała 6zł, duża 13zł.

15. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy, cegiełki na remont katedry gorzowskiej w zakrystii.

16. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii oraz Kuchni Brata Alberta.

17. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.