1. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców dziś o godz. 16.00  Nie będzie dziś Mszy św. za Ojczyznę.
  2. Próba jasełek i śpiewu na Pasterkę Ludową dziś po Mszy św. wieczornej. Poszukujemy mężczyzn do roli pasterzy. Zapraszamy do włączenia się w jasełka.
  3. Roraty o godz. 6.30 i 18.00. W sobotę Msza św. wieczorna o godz. 18.30.
  4. Różaniec do 7 Boleści we wtorek o godz. 17.30. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  5. Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych z SP 12 we wtorek, a z SP 10 po wieczornych Roratach.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Piotra we wtorek po wieczornych Roratach.
  7. Pamiętajmy w modlitwach o ofiarach stanu wojennego w środę.
  8. Adoracja 24 godziny dla Pana rozpocznie się w czwartek Mszą św. Roratnią o 18.00, po niej modlitwy grup: Odnowy w Duchu Św., Żywy Różaniec, św. Jose. Spowiedź od godz. 20.00 do 23.00.
  9. Msza św. o Bożym Miłosierdziu z oddaniem czci relikwiom św. Faustyny w piątek o godz. 15.00. Spotkanie z Rodzicami LSO po Mszy św. wieczornej w piątek.
  10. Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Marcina mają spotkanie za tydzień w niedzielę po wieczornej Mszy św.
  11. Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ks. dr Grzegorz Cyran rozpoczną się w następną niedzielę i potrwają do wtorku. Msza św. za Ojczyznę w 150 r. urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz za ofiary stany wojennego za tydzień w niedzielę o godz. 18.30.
  12. Zbiórka do puszek na Kościół katolicki na Wschodzie oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom dziś po Mszach św. Sprzedaż własnoręcznie wykonanych pierniczków świątecznych, prowadzona przez Dzieci z Domu Dziecka dziś po Mszach św. o godz. 10.00, 11.15 i 12.30. Zebrane środki dzieci przeznaczą na własne potrzeby. Taca na Dom Księży Emerytów w następną niedzielę.
  13. Pielgrzymka śladami św. Pawła w dniach 10-20.04.2018 r. Koszt: 2500 zł. Szczegóły w Parafii św. Klemensa.
  14. Dziękujemy za ofiary na rzecz Parafii, budowy Kaplicy MB Fatimskiej, Kuchni Brata Alberta oraz tym, którzy zaangażowali się w zbiórkę żywności. Rodziny, które nie odebrały opłatków mogą to uczynić po Mszach św. w zakrystii. Ofiary za opłatki można składać w kopertach na tacę.
  15. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy, cegiełki na remont katedry gorzowskiej w zakrystii.
  16. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.