zycieparafii.pl

05.jpg
  1. Dzisiaj IV Niedziela Adwentu i Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 i 18.30. Pasterki: o 22:00 o charakterze ludowym i o 24:00 z chórem Beati Cantores. Pamiętajmy dziś o imieninach biskupa Adama Dyczkowskiego. Zachowajmy zwyczaje i tradycje polskie związane z przeżywaniem tego dnia.

  2. W I dzień Świąt nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, w II dzień Świąt Msze św. według porządku niedzielnego.

  3. Kancelaria parafialna w poniedziałek nieczynna.

  4. Koncert kolęd zatytułowany ,,Historia zbawienia pisana kolędami” w II dzień Świąt po Mszy św. o godz. 16.00.

  5. Taca zbierana podczas pasterek będzie przeznaczona na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Ks. Biskupa Wilhelma Pluty, w II dzień Świąt na uczelnie katolickie.

  6. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji na Święta, ofiary na rzecz Parafii, Kuchni Brata Alberta i za opłatki. Rodziny, które nie odebrały opłatków mogą to zrobić po Mszach św. w zakrystii.

  7. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy, cegiełki na remont katedry gorzowskiej w zakrystii.

  8. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego przeżycia ostatniego dnia Adwentu i wielu łask Bożych z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl