zycieparafii.pl

05.jpg
 1. W I dzień Świąt nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, w II dzień Świąt - świętego Szczepana. Msze św. według porządku niedzielnego.

 2. Kancelaria parafialna dziś nieczynna.

 3. Koncert kolęd zatytułowany ,,Historia zbawienia pisana kolędami” w II dzień Świąt po Mszy św. o godz. 16.00.

 4. Opłatek wszystkich grup duszpasterskich w środę - o godz. 16.00 Msza św., po niej spotkanie świąteczne. Podczas tej Mszy św. poświęcenie wina z okazji święta św. Jana Ewangelisty.

 5. Kolędnicy Misyjni, przygotowywani przez Siostry Służebniczki pragną odwiedzić domy naszych Parafian od czwartku do soboty w godzinach od 9.00 do 16.00. Prosimy o gościnne przyjęcie małych misjonarzy. Aby ułatwić spotkanie, można podać siostrom swój adres i ewentualnie dzień spotkania.

 6. Nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie roku za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00. Msza św. o godz. 18.30 z Uroczystości Bożej Rodzicielki.

 7. Kolęda – wizyta duszpasterska rozpoczyna się od czwartku wg następującego porządku:

 • w czwartek – ul. Kosmonautów Polskich nr nieparzyste od 3 do 39

 • w piątek – ul. Kosmonautów Polskich nr nieparzyste od 41 do 65

 • w sobotę – ul. Kosmonautów Polskich nr nieparzyste od 67 do 103

 • wtorek, 2.01 – ul. Kosmonautów Polskich nr nieparzyste od 103 do 127 i parzyste od 2 do 8

          Kolęda od poniedziałku do piątku o godz. 15.30 w sobotę od godz. 11.00, w niedzielę od godz. 15.00. Prosimy o obecność możliwie wszystkich domowników.

 1. Taca zbierana w II dzień Świąt jest przeznaczona na uczelnie katolickie.

 2. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Parafianom i Gościom Bożego pokoju i radości z faktu narodzin Syna Bożego. Niech Nowonarodzony Pan opromienia Was i Wasze rodziny swoim światłem.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl