1. Dziś nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie roku o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.30 z Uroczystości Bożej Rodzicielki. W Nowy Rok Msze św. według porządku niedzielnego.

2. Imieniny ks. Mieczysława przypadają w poniedziałek. Msza św. w jego intencji o godz. 12.30.

3. Kancelaria parafialna w poniedziałek nieczynna.

4. Różaniec do 7 Boleści we wtorek o godz. 18.00, Nowenna w środę o godz. 18.00.

5. Różaniec w intencji powołań w I czwartek o godz. 8.30, po nim Msza św. i spotkanie Przyjaciół Paradyża.

6. W I czwartek i w I piątek miesiąca spowiedź pół godziny przed Mszami świętymi.

7. Ks. Janusz i ks. Mieczysław odwiedzą chorych w piątek. Nie będzie nauki przed chrztem.

8. Uroczystość Trzech Króli w sobotę. Msze święte według porządku niedzielnego. Spowiedź oraz poświęcenie kredy, wody i kadzidła podczas każdej Mszy świętej. Przypominamy, że jest to święto nakazane i mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Orszak Trzech Króli - o godz. 13.00 wychodzimy sprzed naszego kościoła, o godz. 13.30 gromadzimy się na Placu Tysiąclecia. Zachęcamy do licznego udziału. Prosimy tych, którzy już uczestniczyli w Orszaku o zabranie ze sobą koron i śpiewników. Dzieci, młodzież oraz dorosłych zachęcamy do przebrania się za wybraną postać jasełkową.

9. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpocznie się Mszą św. w sobotę o godz. 18.30, po niej różaniec z medytacją, procesja i Apel. Nabożeństwo zakończy oddanie czci relikwiom św. Jana Pawła II.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli Kolędników Misyjnych w swoich domach.

11. Plan kolędy - wizyty duszpasterskiej:

• wtorek – ul. Kosmonautów Polskich nr nieparzyste od 103 do 127 i parzyste od 2 do 8

• środa – ul. Kosmonautów Polskich parzyste od 10 do 44

• czwartek – ul. Kosmonautów Polskich parzyste od 46 do 54

• piątek – ul. Kosmonautów Polskich 56, ul. Oriona 2

• niedziela za tydzień (7.01) – ul. Oriona parzyste 4-24

• poniedziałek, 8.01 – ul. Oriona nieparzyste od 1 do 11, ul. Andromedy od 1 do 7.

Kolęda od poniedziałku do piątku od godz. 15.30 w sobotę od godz. 11.00, w niedzielę od godz. 15.00.

Prosimy o obecność możliwie wszystkich domowników.

1. Taca w uroczystość Trzech Króli jest przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

2. Za tydzień w niedzielę święto Chrztu Pańskiego, kończące liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

3. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz Parafii, Kuchni Brata Alberta i tym, którzy w ramach akcji ,,Serduszko" dokonali zakupu paczek świątecznych.
  4. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy, cegielki na remont katedry w zakrystii.
  5. Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i Bożego pokoju w Nowym Roku.