1. Dziś święto Chrztu Pańskiego, kończące liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

2. Parafia Miłosierdzia Bożego w Głogowie zaprasza na Noworoczny Koncert Kolęd dziś o godz. 16.30. Szczegóły na plakacie.

3. II Piesza Pielgrzymka Pracowników Polskiej Miedzi do Grodowca w sobotę. Szczegóły na plakatach.

4. Związek Sybiraków w Głogowie zaprasza Sybiraków z Głogowa i okolic na Mszę św. w niedzielę za tydzień w Kościele św. Klemensa o godz. 12.30, po niej spotkanie opłatkowe w sali św. Gerarda.

5. Pary małżeńskie, niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali dzielącej ich problemów zapraszamy na rekolekcje ,,Spotkania małżeńskie – dialog we dwoje” w dniach 9-11.02 w Rokitnie. Szczegóły pod numerem telefonu: 601 965 737.

6. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na Rekolekcje w Licheniu w dniach 15-18.02. Temat: ,,Miłość, pokora, ojcostwo duchowe, św. Józef”. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.

7. Plan kolędy - wizyty duszpasterskiej:

• dziś – ul. Oriona parzyste od 4 do 24

• poniedziałek – ul. Oriona nieparzyste od 1 do 11, ul. Andromedy od 1 do 7

• wtorek – ul. Oriona nieparzyste od 13 do 23, ul. Andromedy nieparzyste od 9 do 15

• środa – ul. Andromedy nieparzyste od 17 do 21 i parzyste od 2 do 28

• czwartek – ul. Andromedy parzyste od 30 do 60 i Keplera 2

• piątek - ul. Keplera od 4 do 8 , ul. Galileusza 2

• sobota – ul. Galileusza od 4 do 12

• niedziela za tydzień - ul. Galileusza parzyste 16 A-F, nieparzyste od 1 do 23

• poniedziałek, 15.01 - ul. Plutona parzyste 2 i 4, nieparzyste od 5 do 11

Kolęda od poniedziałku do piątku od godz. 15.30 w sobotę od godz. 11.00, w niedzielę od godz. 15.00. Prosimy o obecność możliwie wszystkich domowników.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i wzięli udział w Orszaku Trzech Króli, za wszelkie ofiary na rzecz Parafii i Kuchni Brata Alberta.

2. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy, cegiełki na remont katedry w zakrystii.

3. Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.