zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Kolęda na ulicy Samotnej i uzupełniająca dziś od godz. 15.00. Przeżywamy także niedzielę synodalną.

 2. Spotkanie rady synodalnej w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

 3. Różaniec do 7 Boleści MB prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci we wtorek o godz. 18.00.

 4. Spotkanie grupy biblijnej w środę o 17.00 w salce bł. Edmunda, Nowenna do MB o godz. 18.00, próba scholi młodzieżowej po wieczornej Mszy świętej.

 5. Różaniec w intencji powołań w I czwartek miesiąca, później Msza święta, spotkanie Przyjaciół Paradyża i chcących należeć do tej wspólnoty w salce bł. Edmunda. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami św. Spotkania: Lektorów, Oazy Młodzieżowej, Odnowy w Duchu Świętym Nadzwyczajnych Szafarzy po wieczornej Mszy świętej.

 6. Adoracja grupy intronizacyjnej NSPJ w piątek po Mszy św. o godz. 15.00. W I piątek miesiąca – święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o 7.00, 9.00, 15.00, 17.00 – dla dzieci I-komunijnych i o 18.30. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami świętymi. Koncert kolęd w wykonaniu dzieci z Przedszkoli Publicznych nr 7 i 10 w Głogowie oraz chóru Beati Cantores, zatytułowany ,,Kolęda bez granic” o godz. 17.45. Ksiądz Mieczysław odwiedzi chorych. Pamiętajmy w modlitwach o osobach życia konsekrowanego, szczególnie o naszych Siostrach Służebniczkach.

 7. Księża: Janusz, Maciej, Marcin i Piotr odwiedzą chorych w sobotę. Osoby chętne do pomocy w demontażu dekoracji świątecznej (szczególnie mężczyzn) zapraszamy po Mszy św. o godz. 9.00, Panie do sprzątania kościoła na godz. 11.30. Zbiórka dla ministrantów i chłopców chętnych do włączenia się do tego grona o godz. 10.30. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 11.00. I - sobotnie nabożeństwo wynagradzające – rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30, później różaniec z rozważaniem, procesja i Apel.

 8. Spotkanie rodzin, które pragną rozwijać swoją wiarę i pogłębiać relację z Bogiem w rodzinach w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18.30.

 9. Przygotowanie dla dorosłychpowyżej 21 roku życiado sakramentu bierzmowania - spotkania będą odbywały się co tydzień (10 spotkań) od 2 marca o godz. 19.15 w sali Matki Teresy. Chętni mogą  zgłaszać się w zakrystii lub na furcie klasztornej w parafii św. Klemensa do 25 lutego.

 10. Taca zbierana podczas Mszy św. 2 lutego jest przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

 11. Polecamy prasę katolicką i cegiełki na remont katedry, które możemy nabyć u s. Piusy.

 12. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 13. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl