1. Spotkanie rodzin, które pragną rozwijać swoją wiarę i pogłębiać relację z Bogiem w rodzinach dziś Mszy św. o godz. 18.30.

2. Spotkanie grupy św. Jose w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Piotra we wtorek po wieczornej Mszy św.

4. Msza św. z oddaniem czci relikwiom bł. Edmunda w środę o godz. 18.30.

5. Msza z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.30, zbiórka lektorów po tej Mszy św.

6. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00, Oaza Dzieci Bożych o godz. 11.00.

7. 26 Światowy Dzień Chorego przypada w następną niedzielę. O godz. 11.00 w kaplicy szpitala głogowskiego w intencji chorych i całej służby zdrowia zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem bpa Stefana Regmunta. Msze św. z udzieleniem sakramentu chorych w naszym kościele o godz. 12.30 i 18.30.

8. Parafia św. Mikołaja w Głogowie zaprasza do udziału w pielgrzymce do włoskich sanktuariów od 12 do 24.04. Na trasie pielgrzymki m.in. Padwa, Florencja, Asyż, Cascia, Watykan, Pompeje. Koszt : 2600 zł.

9. Zbiórka do puszek na hospicja, prowadzona przez Wolontariuszy SKC za tydzień w niedzielę po Mszach św.

10. Polecamy prasę katolicką i cegiełki na remont katedry, które możemy nabyć u s. Piusy.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

12. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.