zycieparafii.pl

05.jpg
  1. Nabożeństwa: Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.45, Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9.00, 17.00 dla dzieci, 18.00 i po Mszy św. o godz. 18.30 dla młodzieży. Bierzmowani z grupy ks. Marcina oraz chętni, którzy chcą wziąć udział w Misterium Męki Pańskiej mają spotkania dziś po Mszy św. o 18.30.

  2. Bierzmowani z grupy ks. Macieja mają spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej.

  3. Z inicjatywy papieża Franciszka zachęcamy do wzięcia udziału w modlitwie i poście w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie w najbliższy piątek.

  4. Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny w niedzielę za tydzień o godz. 12.30 w kościele św. Klemensa. Po Mszy św. w sali św. Gerarda odbędzie się konferencja, prowadzona przez dra Andrzeja Olejniczaka.

  5. Przygotowanie dla dorosłychpowyżej 21 roku życiado sakramentu bierzmowania - spotkania będą odbywały się co tydzień od 2 marca o godz. 19.15 w sali Matki Teresy. Chętni mogą  zgłaszać się w zakrystii lub na furcie klasztornej w parafii św. Klemensa do następnej niedzieli.

  6. Tomik poezji religijnej autorstwa s. Mirony Bochenek, naszej Zakrystianki, będzie do nabycia dziś po każdej Mszy św. Dochód przeznaczony jest na Dom Dziecka w Boliwii, prowadzony przez Siostry Służebniczki. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne ,,Ad Gentes''.

  7. Caritas naszej diecezji rozprowadza płyty CD z muzyką do filmu ,,Dwie Korony”, opowiadającym o życiu św. Maksymiliana Marii Kolbe. Ofiara za płyty – 10 zł będzie przeznaczona na nowo powstające schronisko dla bezdomnych w Zielonej Górze. Istnieje także możliwość przekazania 1% podatku na Caritas. Chętnych zachęcamy do zabrania ulotek informacyjnych na ten temat.

  8. Polecamy prasę katolicką i cegiełki na remont katedry, które możemy nabyć u s. Piusy.

  9. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

  10. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl