1. Nabożeństwa: Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.45, Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9.00, 17.00 dla dzieci, 18.00 i po Mszy św. o godz. 18.30 dla młodzieży.

2. Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny dziś o godz. 12.30 w kościele św. Klemensa. Szczegóły na plakatach.

3. Rekolekcje szkolne: dla SP 10 od poniedziałku do środy od godz. 8.00, dla SP 11 w czwartek i piątek od godz. 10.00.

4. Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej w środę o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami świętymi oraz w piątek podczas Drogi Krzyżowej o godz. 17.00.

6. Różaniec w intencji o nowe powołania w czwartek o godz. 17.45, po nim Msza św. i spotkania: Lektorów i Przyjaciół Paradyża.

7. Ks. Mieczysław odwiedzi chorych w piątek, pozostali kapłani w sobotę.

8. Zbiórka dla chłopców chcących zostać ministrantami w sobotę o godz. 10.00. Oazę Dzieci Bożych oraz chętnych, chłopców i dziewczynki, pragnących należeć do Oazy zapraszamy na spotkanie o godz. 11.00. Nabożeństwo I-sobotnie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30, po niej różaniec z rozważaniem, procesja i Apel.

9. Głogowskie Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Msza św. za tydzień w niedzielę o godz. 12.30 w naszym kościele, po niej o godz. 13.30 wyruszy Marsz Pamięci ulicami Głogowa w kierunku Alei Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Szczegóły na plakacie.

10. Pielgrzymka na Jasną Górę 25.04. Wyjazd o godz. 7.00. Koszt: 55 zł. Zapisy w zakrystii.

11. Parafia św. Klemensa organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 5-11.10. Koszt około 3700 zł. Zapisy do następnej niedzieli w zakrystii lub na furcie z wpłatą zaliczki 700 zł.

12. Zbiórka do puszek na cele misyjne ,,Ad Gentes'' dziś po Mszach świętych. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na kwiaty i dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.

13. Przypominamy o możliwości przekazania 1 % podatku na Caritas.

14. Polecamy prasę katolicką, cegiełki na remont katedry, tomiki poezji religijnej autorstwa s. Mirony oraz książeczki do I komunii św. które możemy nabyć u s. Piusy.

15. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

16. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask.