1. Głogowskie Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Msza św. dziś o godz. 12.30 w naszym kościele, po niej ok. godz. 13.30 wyruszy Marsz Pamięci ulicami Głogowa w kierunku Alei Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Szczegóły na plakacie. Próba Misterium Męki Pańskiej po wieczornej Mszy św.

2. Nabożeństwa: Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.45, Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9.00, 17.00 dla dzieci, 18.00 i po Mszy św. o godz. 18.30 dla młodzieży.

3. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, za Ojczyznę o godz. 18.30 w następną niedzielę.

4. Kandydaci do bierzmowania z grupy A ks. Piotra mają spotkanie we wtorek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30, później konferencja w salce nr 4.

5. Oddanie czci relikwiom bł. Edmunda połączone z Nowenną w środę przed wieczorną Mszą św. Pamiętajmy o kobietach, w dniu ich święta.

6. Dekanalna AdoracjaNajświętszego Sakramentu w ramach papieskiej inicjatywy 24 godziny dla Pana w parafii św. Klemensa w piątek – rozpoczęcie Koronką i Mszą św. o godz. 15.00, zakończenie Apelem o godz. 21.00.

7. Parafialne Rekolekcje w naszej Parafii rozpoczniemy od V niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je o. Janusz, Karmelita z Ukrainy. Szczegóły podamy za tydzień.

8. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy 23.03. Szczegóły w parafii św. Mikołaja u ks. Tomasza.

9. Pielgrzymka na Jasną Górę 25.04. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt: 55 zł. Zapisy w zakrystii.

10. Zbiórka do puszek na kwiaty, dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu dziś po Mszach świętych.

11. PZC rozprowadzi świece na stół wielkanocny w cenie 15 zł przy wyjściu z kościoła w następną niedzielę. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc 10 rodzinom z Aleppo w Syrii.

12. Przypominamy o możliwości przekazania 1 % podatku na Caritas.

13. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzą zbiórkę żywności o długotrwałym terminie przydatności do spożycia dla ubogich rodzin w naszej Parafii w Biedronce przy ul. Gwiaździstej w najbliższy piątek i sobotę. Szczegóły na plakatach.

14. Prasa katolicka, cegiełki na remont katedry oraz książeczki do I komunii św. do nabycia u s. Piusy.

15. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

16. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask na kolejny tydzień Wielkiego Postu.