zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Dziś Niedziela Laetare – czyli radości. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, za Ojczyznę o godz. 18.30.

 2. Nabożeństwa: Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.45, Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9.00, 17.00 dla dzieci, 18.00 i po Mszy św. o godz. 18.30 dla młodzieży.

 3. 5 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka przypada we wtorek. Pamiętajmy o nim w modlitwach.

 4. Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych z SP 12 we wtorek, a z SP 10 po wieczornej Mszy św.

 5. Bierzmowani: z grupy Z ks. Piotra mają spotkanie we wtorek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30, później konferencja w salce nr 4; z grupy ks. Macieja - spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. ; z grupy ks. Marcina przychodzą na Mszę św. w następną niedzielę o godz. 18.30, później spotkanie w salce nr 4.

 6. Adoracja 24 dla Pana – rozpoczęcie Mszą św. w czwartek o godz. 18.30, później modlitwy grup: Odnowy w Duchu Świętym, Żywego Różańca. Okazja do spowiedzi od godz. 19.00 do 22.00. Zapraszamy na nocną adorację.

 7. Msza św. o Bożym miłosierdziu i oddanie czci relikwiom św. Faustyny w piątek o godz. 15.00.

 8. Misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez naszą Parafię przy udziale Parafii św. Mikołaja w piątek o godz. 19.30 w Fosie Głogowskiej. Próba generalna przed Misterium w czwartek o 19.00 w Fosie. Gromadzimy się koło dawnego kina przy ul. Koszarowej przed wejściem do Fosy.

 9. Inauguracja Synodu Diecezjalnego w sobotę w Zielonej Górze. O godz. 10.30 rozpoczęcie warsztatów pastoralnych dla parafialnych delegatów Synodu. O godz. 14.00 wyruszy procesja z Kościoła św. Józefa. Msza św. o godz. 14.45 w kościele Ducha Św. pod przewodnictwem biskupa Tadeusza Lityńskiego.

 10. Parafialne Rekolekcje w naszej Parafii rozpoczniemy od następnej niedzieli. Poprowadzi je o. Janusz, Karmelita z Ukrainy. Dodatkowe Msze święte w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. Spowiedź rekolekcyjna z udziałem księży z Dekanatu w poniedziałek i wtorek od 8.00 do 9.30 i od 16.00 do 18.30.

 11. V Festiwal Muzyki Pasyjnej – Koncert Chórów ,,Cantemus Domino” z Zielonej Góry i naszego chóru ,,Beati Cantores” w następną niedzielę o godz. 16.45.

 12. Masz pasję? Chcesz ją pokazać innym? Jest ku temu okazja! Ktokolwiek chciałby zaprezentować swoją pasję, zachęcamy by uczynić to 21.03 o godz. 11.30 na placu przed jadalnią przy naszej Parafii.

 13. Pielgrzymka na Jasną Górę 25.04. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt: 55 zł. Zapisy w zakrystii.

 14. PZC rozprowadzi świece na stół wielkanocny w cenie 15 zł od dziś przy wyjściu z kościoła. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc 10 rodzinom z Aleppo w Syrii.

 15. Przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie informuje o ułatwieniach w przekazaniu 1% podatku przez emerytów i rencistów. Szczegóły w Urzędzie Skarbowym.

 16. Prasa katolicka, cegiełki na remont katedry oraz książeczki do I komunii św. do nabycia u s. Piusy.

 17. Dziękujemy osobom, które przynoszą srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 18. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask na kolejny tydzień Wielkiego Postu.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl