zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Od dziś trwają nasze Parafialne Rekolekcje, prowadzi je o. Janusz, Karmelita z Ukrainy. Dodatkowe Msze święte w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. Spowiedź w poniedziałek i wtorek od 8.00 do 9.30 i od 16.00 do 18.30. Na zakończenie Rekolekcji we wtorek taca będzie przeznaczona na potrzeby o. Karmelitów i Sanktuarium św. Anny w Sąsiadowicach.

 2. V Festiwal Muzyki Pasyjnej – Koncert Chórów ,,Cantemus Domino” z Zielonej Góry i naszego chóru ,,Beati Cantores” dziś o godz. 16.45. Bierzmowani z grupy ks. Marcina mają spotkanie po wieczornej Mszy św. w salce nr 4.

 3. Uroczystość św. Józefa przypada w poniedziałek. Apostolstwo Dobrej Śmierci z okazji święta Patronalnego zaprasza na różaniec do 7 Boleści MB a później na Mszę św. w intencji członków Apostolstwa o godz. 18.30 w poniedziałek.

 4. Masz pasję? Chcesz ją pokazać innym? Jest ku temu okazja! Ktokolwiek chciałby zaprezentować swoją pasję, zachęcamy by uczynić to w środę o godz. 11.30 na placu przed jadalnią przy naszej Parafii.

 5. Ekstremalna Droga Krzyżowa – wyruszy z Parafii św. Mikołaja w piątek. Szczegóły na plakacie.

 6. Zbiórka dla ministrantów oraz chłopców chcących zostać ministrantami w sobotę o godz. 10.00, Oaza Dzieci Bożych o godz. 11.00.

 7. Miejska Droga Krzyżowa z Parafii św. Maksymiliana do naszej Parafii rozpocznie się w następną niedzielę o godz. 15.00, natomiast nasza Parafialna Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia w Wielki Piątek o godz. 15.00.

 8. Nabożeństwa: Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.45, Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9.00, 17.00 dla dzieci, 18.00 i po Mszy św. o godz. 18.30 dla młodzieży.

 9. W ramach Światowych Dni Młodzieży zapraszamy młodzież do udziału w modlitewnym wieczorze młodych w Parafii św. Mikołaja w sobotę od godz. 17.00. Wspólne wyjście z młodzieżą z naszej Parafii o godz. 16.15. Zbiórka przed wejściem głównym do kościoła.

 10. Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca Wielki Tydzień. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm. Istnieje możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego po każdej Mszy św.

 11. Katolickie Stowarzyszenir uBIBLIJNIEni zaprasza na: II Święto Biblii w Seminarium Duchownym w Paradyżu 7.04; Konferencję "Biblia o Finansach" w Gimnazjum w Czerwieńsku 14.04; Obóz biblijny dla dzieci pod hasłem "ODKRYWCY 2018" w Złotym Stoku w dniach 3-12.07.2018 r. Szczegóły na plakatach w gablotach i na stronie internetowej Stowarzyszenia.

 12. Pielgrzymka na Jasną Górę 25.04. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt: 55 zł. Zapisy w zakrystii.

 13. PZC rozprowadzi świece na stół wielkanocny w cenie 15 zł od dziś przy wyjściu z kościoła. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na ciągłą pomoc kolejnym 10 rodzinom z Aleppo w Syrii. W tygodniu, po wieczornych Mszach św. ministranci rozprowadzą palmy, z których dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego.

 14. Przypominamy: o jałmużnie postnej oraz o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Głogowie informuje o ułatwieniach w przekazaniu 1% podatku przez emerytów i rencistów. Szczegóły w Urzędzie Skarbowym.

 15. Prasa katolicka, cegiełki na remont katedry do nabycia u s. Piusy.

 16. Dziękujemy osobom, które przynoszą srebro wszystkim, tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie Misterium, Wolontariuszom i Ofiarodawcom żywności dla ubogich rodzin a także za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 17. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask na kolejny tydzień Wielkiego Postu.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl