1. Naszym Parafianom i Gościom z okazji Świąt życzymy osobistego doświadczania pustego grobu w pokonywaniu słabości oraz radości spotykania Zmartwychwstałego w codziennym życiu.

2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii i dekoracji na Święta.

3. Dziś Msze św.: o 6.00 bez procesji i od 8.45 wg porządku niedzielnego. W II Dzień Świąt Msze św. według porządku niedzielnego; kancelaria będzie nieczynna.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pół godz. przed Mszami św.

5. Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej w środę o godz. 17.00.

6. Różaniec w intencji powołań, Msza św. o godz. 18.30 oraz spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek.

7. Spotkanie wielkanocne LSO i ich Rodzin - rozpoczęcie Mszą św. w piątek o godz. 18.30, później agapa w salce. Ze względu na Oktawę Wielkiej Nocy w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nie będzie też nauki przed chrztem.

8. Chorzy ks. Mieczysława zostaną odwiedzeni w piątek, ks. Proboszcza i ks. Janusza w sobotę.

9. Msza św. z oddaniem czci relikwiom bł. Edmunda w sobotę o godz. 9.00. Nabożeństwo I-sobotnie rozpocznie się Mszą św. o 18.30, później różaniec z medytacją, procesja i Apel.

10. Koronka z Nowenną do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 15.00. Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację w następną niedzielę o godz. 15.00 z okazji święta Miłosierdzia Bożego. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, Msza św. za Ojczyznę z oddaniem czci relikwiom bł. Jerzego Popiełuszki o godz. 18.30.

11. Pielgrzymka na Jasną Górę 25.04. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt: 55 zł. Zapisy w zakrystii.

12. Pielgrzymka do Sanktuariów Polski Wschodniej i innych ciekawych miejsc w dniach 13-19.07. Zapisy przy wpłacie zaliczki 350 zł. Szczegóły w zakrystii.

13. W II Dzień Świąt taca jest przeznaczona na uczelnie katolickie; Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas w naszej Diecezji za tydzień w niedzielę po Mszach św. w ramach rozpoczynającego się wtedy Tygodnia Miłosierdzia.

14. Prasa katolicka, cegiełki na remont katedry, ręcznie rzeźbione krzyże do nabycia u s. Piusy.

15. Dziękujemy osobom przynoszącym srebro, za paczki żywnościowe przygotowane na Święta dla ubogich rodzin naszej Parafii, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

Inne ogłoszenia:

1. Rekolekcje Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji w Parafii św. Klemensa od piątku do niedzieli. Szczegóły na plakacie.

2. Kurs przedmałżeński w Parafii św. Maksymiliana rozpocznie się w następną niedzielę o godz. 16.00.