zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Dziś II niedziela wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, kończąca Oktawę Wielkiej Nocy. To także Międzynarodowe Święto Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 12.30.

 2. Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację dziś o godz. 15.00 w kościele. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, Msza św. za Ojczyznę z oddaniem czci relikwiom bł. Jerzego Popiełuszki o godz. 18.30.

 3. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada w poniedziałek. Msze św. jak w dni powszednie.

 4. Bierzmowani z grupy A ks. Piotra mają spotkanie we wtorek - rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30, później konferencja w salce nr 4; z grupy ks. Marcina w następną niedzielę po wieczornej Mszy św.

 5. W następną niedzielę rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego. Grupa biblijna, w ramach święta Biblii zaprasza na wspólne czytanie Pisma Świętego 10 minut przed Mszami św. niedzielnymi (z wyjątkiem godz. 7.00). Nabożeństwo słowa Bożego o godz. 17.45 w następną niedzielę.

 6. Seminarium Odnowy Życia – jeśli chcesz pogłębić swoją relację z Jezusem przez Słowo Boże i modlitwę zapraszamy do udziału. Spotkania będą się odbywały w naszej Parafii w każdy poniedziałek, począwszy od 16 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.30.

 7. Pielgrzymka na Jasną Górę 25.04. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt: 55 zł. Zapisy w zakrystii.

 8. Pielgrzymka do Sanktuariów Polski Wschodniej i innych ciekawych miejsc w dniach 13-19.07. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

 9. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch w terminie od 11 do 18.09. W programie m.in. Alberobello, Bari, Monte Sant Angelo, San Giovanni Rotondo, Neapol, Palermo, Monreal, Cefalu, Syrakuzy, fakultatywnie Etna i Taormina. Koszt 1990zł + 500 euro. Dokładny program i informacje w zakrystii.

 10. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas w naszej diecezji dziś po Mszach św.

 11. Prasa katolicka, cegiełki na remont katedry, ręcznie rzeźbione krzyże do nabycia u s. Piusy.

 12. Dziękujemy osobom przynoszącym srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

Inne ogłoszenia:

 1. Kurs przedmałżeński w Parafii św. Maksymiliana rozpocznie się dziś o godz. 16.00.

 2. Uroczysta Msza św. w 8 rocznicę katastrofy smoleńskiej za ofiary katastrofy we wtorek o godz. 18.00 w parafii św. Mikołaja.

 3. Głogowskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w Parafii św. Mikołaja w czwartek o godz. 18.00.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl