zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Dziś rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego pod hasłem ,,Weźmijcie Ducha Świętego”. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego. Będzie także możliwość zabrania wybranego ,,słowa życia” z listu do Rzymian. Nabożeństwo słowa Bożego o godz. 17.45. Droga Światła – nabożeństwo wielkanocne, wzorowane na stacjach Drogi Krzyżowej w czwartek po wieczornej Mszy św. Prosimy o przyniesienie świec.

 2. Bierzmowani: z grupy ks. Marcina mają spotkanie dziś po wieczornej Mszy św. w salce nr 4, ks. Macieja w środę po Mszy św. wieczornej.

 3. Seminarium Odnowy Życia – jeśli chcesz pogłębić swoją relację z Jezusem przez Słowo Boże i modlitwę zapraszamy do udziału. Spotkania będą się odbywały od poniedziałku, po Mszy św. o godz. 18.30.

 4. Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Alberta Chmielowskiego we wtorek o godz. 9.00.

 5. Adoracja 24 godziny dla Pana – rozpocznie się w czwartek Mszą św. o godz. 18.30. Po niej ,,Droga Światła”, różaniec o godz. 20.15 i Apel. Okazja do spowiedzi od 19.00 do 22.00. Zapraszamy do modlitwy, zwłaszcza podczas godzin wieczornych i nocnych.

 6. Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Faustyny w piątek o godz. 15.00.

 7. Stowarzyszenie ,,Bractwo św. Jakuba” zaprasza na XIV Pieszą Pielgrzymkę ,,Do źródła św. Jakuba w Jakubowie”, która wyruszy sprzed głogowskiej kolegiaty o godz. 7.30 w sobotę. O godz. 13.00 Msza św. w Sanktuarium w Jakubowie.

 8. Spotkanie Pieszych Pielgrzymów grupy niebieskiej oraz chętnych do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w sobotę po wieczornej Mszy św.

 9. Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Tydzień Modlitw o Powołania – od następnej niedzieli.

 10. Pielgrzymka: na Jasną Górę 25.04 – są jeszcze wolne miejsca; do Sanktuariów Polski Wschodniej i innych ciekawych miejsc w dniach 13-19.07 oraz do Włoch od 11 do 18.09. Informacje i zapisy w zakrystii.

 11. Spotkanie Młodych w Lednicy niedaleko Gniezna – zapraszamy młodzież uczącą się i studiującą – wyjazd 2.06 o godz.5.30, koszt: 50 zł. Zapisy w zakrystii albo u ks. Marcina. Szczegóły na plakatach.

 12. Ruch Światło-Życie naszej diecezji zaprasza na Oazę Ewangelizacji dla małżeństw i rodzin w Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29.06-5.07. Szczegółowy na plakacie.

 13. Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem w Krośnie Odrzańskim w dniach 28-30.09. Szczegóły na plakacie i w ulotkach, które można pobrać przy wyjściu z kościoła.

 14. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

 15. Dziękujemy osobom przynoszącym złoto i srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 16. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl