1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczęcie Światowego Tygodnia Modlitw o Powołania i kwartalne dni modlitwy w tej intencji. Różaniec, połączony z nabożeństwem w intencji powołań w czwartek o godz. 17.45.

2. Uroczystość św. Wojciecha, jednego z głównych Patronów Polski przypada w poniedziałek. Msze św. według porządku dni powszednich.

3. W środę przypada święto św. Marka Ewangelisty. To także dzień imienin ks. Marka Waścińskiego. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

4. Pielgrzymka: na Jasną Górę - wyjazd w środę o godz. 6.30; do Sanktuariów Polski Wschodniej i innych ciekawych miejsc w dniach 13-19.07 oraz do Włoch od 11 do 18.09. Informacje i zapisy w zakrystii.

5. Rekolekcje, przygotowujące do odpustu parafialnego rozpoczną się w sobotę wieczorem i potrwają do środy, 2 maja. Poprowadzi je o. Michał Legan, paulin z Jasnej Góry.

6. Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Głogowie zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Klemensa w następną niedzielę o godz. 12.30. Po Mszy św. wykład Krzysztofa Łagojdy z Uniwersytetu Wrocławskiego. Szczegóły na plakatach.

7. Piesza Pielgrzymka do Grodowca wyruszy o północy z 30.04 na 1.05. Msza św. w Sanktuarium w Grodowcu ok. godz. 6.00. Istnieje możliwość powrotu autobusem, koszt 6 zł, możliwość kupienia biletu w Grodowcu.

8. Spotkanie Młodych w Lednicy niedaleko Gniezna – zapraszamy młodzież uczącą się i studiującą – wyjazd 2.06 o godz.5.30, koszt: 50 zł. Zapisy w zakrystii albo u ks. Marcina. Szczegóły na plakatach.

9. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza całe rodziny, osoby samotne i młodzież na rekolekcje w Jastarni w dniach 7-14.07. Szczegóły na plakatach przy wyjściu z kościoła.

10. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

11. Dziękujemy osobom przynoszącym złoto i srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

12. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.