zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Dziś Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża do Seminarium Duchownego.

 2. Modlitwy o urodzaje i o błogosławieństwo w pracy na roli w ramach tzw. dni krzyżowych od poniedziałku do piątku.

 3. Oddanie czci relikwiom bł. Edmunda w poniedziałek podczas Mszy św. wieczornej, po niej kolejne spotkanie w ramach Seminarium Nowego Życia w kościele.

 4. Bierzmowani z grupy A ks. Piotra mają spotkanie się we wtorek, rozpoczęcie Mszą św. wieczorną o godz. 18.30.

 5. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00.

 6. Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego od piątku podczas nabożeństw majowych.

 7. Bierzmowani z grupy ks. Macieja mają spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej w salce nr 4, natomiast pielgrzymi z grupy niebieskiej w salce bł. Edmunda.

 8. Święcenia diakonatu w sobotę o godz. 11.00 w kościele Bożego Ciała w Głogowie. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

 9. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w następną niedzielę. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30. W tym dniu Stowarzyszenie Chór Beati Cantores zaprasza na Koncert Pieśni Maryjnych pt. ,,Królowej Anielskiej śpiewajmy”z udziałem chórów głogowskich oraz chórów ze Sławy i ze Słubic o godz. 19.15 w naszym kościele.

 10. Zielonogórsko-Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu zaprasza na nabożeństwo Akatystu do Ducha Świętego, które odbędzie się 19 maja w kościele seminaryjnym. Rozpoczęcie: Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, później konferencja, o 18.00 Msza św., o godz. 20.30 Akatyst do Ducha Świętego.

 11. Wyjazd na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000 w dniu 2.06. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.

 12. Pielgrzymka: do Sanktuariów i wielu ciekawych miejsc Polski wschodniej w dniach 13-19.07 oraz do Włoch od 11 do 18.09. Etap z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski samolotem. Informacje i zapisy w zakrystii.

 13. Przez cały maj na stoliku przy wyjściu z kościoła będzie wystawiona księga zawierzenia, do której będzie można dokonać wpisu.

 14. Od następnej niedzieli w Grodowcu rozpoczynają się czuwania fatimskie o godz. 19.00.

 15. Rocznica I komunii św. 20.05 podczas Mszy św. o godz. 11.15, spowiedź przed rocznicą w sobotę od godz. 10.00; I komunia święta 27.05 w dwóch terminach: SP 10 o godz. 8.30, SP 12 o godz. 11.00. Spowiedź przed komunią w sobotę: SP 10 godz. 10.00, SP 12 godz. 11.00.

 16. Polecamy prasę katolicką -,,Gościa Niedzielnego” i ,,Niedzielę”, które są do nabycia u s. Piusy. Dziękujemy osobom przynoszącym złoto i srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta. Dziękujemy także za wzięcie udziału w Pielgrzymce do Grodowca, za sprzątanie kościoła na odpust oraz przygotowanie samego odpustu.

 17. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl