zycieparafii.pl

05.jpg

Pielgrzymka do Sanktuariów ziem wschodnich (program może ulec delikatnym zmianom)

13.07  20.00 pakowanie bagaży – Msza św. na rozpoczęcie  wyjazd ok. 21.00

14.07  Odwiedziny w kurii biskupiej w Tarnowie u s. Gloriozy, Muzeum diecezjalne w Tarnowie – najstarsze w Polsce  Sanktuarium MB Głogowskiej w Głogowie Małopolskim  obiad  przejazd do Rzeszowa – zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej i centrum historycznego miasta, sanktuarium MB Rzeszowskiej  Przejazd na nocleg

15.07  śniadanie  przejazd do Łańcuta – zwiedzanie kompleksu pałacowego  Przejazd do Przeworska – zwiedzanie muzeum etnograficznego  Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Jarosławiu – Msza św,  obiadokolacja i nocleg

16.07  śniadanie  Przejazd do Pruchnika – miasta bł ks. Markiewicza z historycznym układem urbanistycznymi i drewnianymi domami wokół rynku.  Zwiedzanie muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej  Przejazd do Przemyśla, zwiedzanie twierdzy, cmentarz wojenny, pomnik „dobrego wojaka szwejka”... Słynny kościół Salezjanów w Przemyślu ozdobiony symbolami swastyki.  Wieczorem wspólne ognisko z kiełbaskami i śpiewem

17.07  śniadanie  Klasztor O. Bernardynów w Leżajsku  po drodze przerwa w Szczebrzeszynie przy pomniku chrząszcza co brzmi w trzcinie  Zwiedzanie Zamościa  obiad  Przejazd do Sandomierza – miasta Ojca Mateusza :)  nocleg

18.07  spacer po Sandomierzu, zwiedzanie Bazyliki, Zamku  Kielce – Muzeum lat szkolnych Żeromskiego, stare miasto , katedra  Apel Jasnogórski – Częstochowa - nocleg

19.07  przejazd do Głogowa (wyjazd w godzinach porannych)

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl