zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00, Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30. Stowarzyszenie Chór Beati Cantores oraz Gmina Miejska Głogów zapraszają na Koncert Pieśni Maryjnych pt. ,,Królowej Anielskiej śpiewajmy” z udziałem chórów ,,Beati Cantores” i ,,Za Tobą” oraz chóru ze Sławy o godz. 19.15. Czuwanie fatimskie w Grodowcu o godz. 19.00.

 2. Nabożeństwo majowe i Nowenna do Ducha Świętego o godz. 18.00.

 3. Święto św. Macieja Apostoła przypada w poniedziałek. To także dzień imienin ks. Macieja Żurawskiego, naszego Wikariusza. Msza św. w jego intencji o godz. 18.30, po niej kolejne spotkanie w ramach Seminarium Nowego Życia.

 4. Bierzmowani: z grupy Z ks. Piotra mają spotkanie we wtorek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30, później konferencja w salce nr 4.

 5. Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. Alberta w czwartek o godz. 9.00. Adoracja 24 dla Pana – rozpocznie się Mszą o godz. 18.30, później modlitwy grup: Odnowy w Duchu Świętym, Żywego Różańca. Okazja do spowiedzi od godz. 19.00 do 22.00. Zapraszamy szczególnie na wieczorną i nocną adorację.

 6. Msza św. o Bożym miłosierdziu i oddanie czci relikwiom św. Faustyny w piątek o godz. 15.00.

 7. Spowiedź przed rocznicą I komunii św. w sobotę od godz. 10.00. Czuwanie w Wigilię Zesłanie Ducha Świętego rozpoczniemy o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim, zakończymy Mszą św. o godz. 23.00.

 8. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w następną niedzielę, kończąca okres wielkanocny. Rocznica I komunii św. o godz. 11.15. Bierzmowani z grupy ks. Marcina mają spotkanie w salce nr 4 po wieczornej Mszy św.

 9. Wyjazd na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000 w dniu 2.06. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.

 10. Pielgrzymka: do Sanktuariów i wielu ciekawych miejsc Polski wschodniej w dniach 13-19.07 oraz do Włoch od 11 do 18.09. Etap z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski samolotem. Informacje i zapisy w zakrystii. Spotkanie pielgrzymów lipcowych w piątek po wieczornej Mszy św. w salce nr 4.

 11. Przez cały maj na stoliku przy wyjściu z kościoła będzie wystawiona księga zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski, do której można dokonać wpisu.

 12. Od poniedziałku przystąpimy do remontu kaplicy całodziennej adoracji. Adoracja i Koronka na czas remontu w kościele, wejście od strony kaplicy adoracji.

 13. Polecamy prasę katolicką -,,Gościa Niedzielnego” i ,,Niedzielę”, które są do nabycia u s. Piusy. Dziękujemy osobom przynoszącym srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 14. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl