zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończącą okres wielkanocny i czas przyjmowania komunii wielkanocnej. Msza św. z okazji rocznicy I-komunii świętej o godz. 11.15. Bierzmowani z grupy ks. Marcina mają spotkanie w salce nr 4 po wieczornej Mszy św. Bierzmowani z grup księdza Macieja i Piotra, którzy nie dali jeszcze indeksów są proszeni, by najpóźniej do końca maja przekazali je do zakrystii.

 2. Święto Matki Kościoła przypada w poniedziałek. Msze św. według porządku dni powszednich. Kolejne spotkanie Seminarium Nowego Życia po wieczornej Mszy św.

 3. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00.

 4. Msza św., nabożeństwo i poświęcenie róż z okazji wspomnienia św. Rity, w Gaworzycach w Parafii św. Barbary we wtorek o godz. 18.00. Po nabożeństwie gaworzyccy Parafianie zapraszają na kawę i ciasto obok Domu Strażaka.

 5. Spotkanie grupy biblijnej i osób pragnących poznawać Pismo Święte w środę o godz. 16.45.

 6. Spowiedź przed I komunią św. w sobotę: SP 10 godz. 10.00, SP 12 godz. 11.00. I komunia święta w następną niedzielę – dzieci z SP 10 o godz. 8.30, SP 12 o godz. 11.00. Nabożeństwo majowe dla dzieci I-komunijnych i ich rodzin o godz. 15.00 i 17.00. Prosimy by w tym dniu osoby nie związane z I komunią św. aby uczestniczyły w innych Mszach św. Msze św. o godz. 7.00, 12.30, 16.00 lub 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.00.

 7. Święcenia kapłańskie w Zielonogórskiej Konkatedrze w sobotę o godz. 10.00. Pamiętajmy w tym dniu także o naszych mamach, zarówno żyjących jak i zmarłych.

 8. Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny w niedzielę za tydzień o godz. 12.30 w kościele św. Klemensa. Szczegóły na plakacie.

 9. Wyjazd na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000 2.06. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii do następnej niedzieli.

 10. VII Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 28.06-1.07. Szczegóły na plakatach.

 11. Pielgrzymka: do Sanktuariów i wielu ciekawych miejsc Polski wschodniej w dniach 13-19.07 oraz do Włoch od 11 do 18.09. W programie m.in.: Bari, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Neapol, Pompeje, Cefalu, Etna, Syrakuzy. Etap z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski samolotem. Informacje i zapisy w zakrystii.

 12. Przy wyjściu z kościoła jest wystawiona księga zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski, do której można dokonać wpisu.

 13. Trwa remont kaplicy całodziennej adoracji. Adoracja i Koronka na czas remontu w kościele, wejście od strony kaplicy adoracji.

 14. Polecamy prasę katolicką -,,Gościa Niedzielnego” i ,,Niedzielę”, które są do nabycia u s. Piusy. Dziękujemy osobom przynoszącym srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 15. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl