zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Nabożeństwa majowe dla dzieci I-komunijnych i ich rodzin dziś o godz. 15.00 i 17.00.

 2. Dziś Msze św. o godz. 7.00, 12.30, 16.00 lub 18.30 ; nie będzie Mszy św. o godz. 10.00.

 3. Wszyscy bierzmowani którzy nie dali jeszcze indeksów są proszeni, by najpóźniej do czwartku przekazali je do zakrystii. Nie oddanie indeksu na czas wiąże się z niezaliczeniem dotychczasowej formacji na poszczególnych etapach.

 4. Kolejne potkanie Seminarium Nowego Życia w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

 5. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00.

 6. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w środę po wieczornej Mszy św.

 7. Uroczystość Bożego Ciała w czwartek.  Msze święte o godz. 7.00, 9.00 (po niej procesja), Msza św. na zakończenie procesji (ok. 12.00) 16.00,18.30. Zachęcamy do udziału nie tylko we Mszy św. ale też w procesji. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją o godz. 18.00. Prosimy bardzo o przygotowanie ołtarzy według następującego planu:

  ołtarz pierwszy - Ministranci, Lektorzy, Oaza, Młodzież i grupa biblijna

  ołtarz drugi -Wspólnoty Neokatechumenalne;

  ołtarz trzeci -Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym;

  ołtarz czwarty - Żywy Różaniec i Apostolat Maryjny.

  Prosimy o udekorowanie posesji, szczególnie trasy procesyjnej.

 8. Glogowski Wieczór Chwały, podczas którego będziemy mogli posłuchać chrześcijańskich utworów w wykonaniu głogowskich muzyków i włączyć się w uwielbienie Boga śpiewem na Bulwarze Nadodrzańskim w Boże Ciało o godz. 20.00

 9. Chorzy: księdza Proboszcza, Marcina, Marka i Mieczysława zostaną odwiedzeni w piątek, pozostałych kapłanów w sobotę.

 10. Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w następną niedzielę po Mszach św.

 11. Wyjazd na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000 w sobotę. Koszt 50 zł. Zapisy do dziś w zakrystii.

 12. W najbliższą sobotę w naszej Parafii odbędzie się konferencja (wyłącznie dla osób dorosłych) na temat: Jak rozmawiać z dzieckiem na temat czystości? Zapraszamy wszystkich chętnych - rozpoczęcie mszą św. o godz. 9.00.

 13. VII Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 28.06-1.07. Szczegóły na plakatach.

 14. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca -okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami św.

 15. W I sobotę nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30, później różaniec z medytacją, procesja i Apel.

 16. Pielgrzymka: do Sanktuariów i wielu ciekawych miejsc Polski wschodniej w dniach 13-19.07 oraz do Włoch od 11 do 18.09. W programie m.in.: Bari, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Neapol, Pompeje, Cefalu, Etna, Syrakuzy. Etap z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski samolotem. Informacje i zapisy w zakrystii.

 17. Przy wyjściu z kościoła jest wystawiona księga zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski, do której można dokonać wpisu.

 18. Trwa remont kaplicy całodziennej adoracji. Adoracja i Koronka na czas remontu w kościele, wejście od strony kaplicy adoracji.

 19. Od następnej niedzieli zmiana porządku Mszy świętych. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00, pojawia się o godz. 21.00. O dalszych zmianach w układzie Mszy św. poinformujemy w najbliższym czasie.

 20. Polecamy prasę katolicką -,,Gościa Niedzielnego” i ,,Niedzielę”, które są do nabycia u s. Piusy. Dziękujemy osobom przynoszącym srebro, za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 21. W nowym tygodniu Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl