zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Dziś uroczystość Bożego Ciała – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Msze św. o godz. 7.00, 9.00, (po niej procesja), ok. 12.00 na zakończenie procesji, 16.00 i 18.30. Ostatnie nabożeństwo majowe o godz. 18.00. Nabożeństwo czerwcowe, połączone z procesją wokół kościoła w ramach oktawy Bożego Ciała codziennie od jutra o godz. 18.00. Glogowski Wieczór Chwały, z udziałem wielu głogowskich muzyków na Bulwarze Nadodrzańskim dziś o godz. 20.00.

 2. Chorzy: księdza Proboszcza, Marcina, Marka i Mieczysława zostaną odwiedzeni w piątek, pozostałych kapłanów w sobotę.

 3. Wyjazd na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000 w sobotę o godz. 6.30 sprzed kościoła.

 4. W najbliższą sobotę w naszej Parafii odbędzie się konferencja (wyłącznie dla osób dorosłych) na temat: Jak rozmawiać z dzieckiem na temat czystości? Zapraszamy wszystkich chętnych - rozpoczęcie mszą św. o godz. 9.00.

 5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca -okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami św.

 6. W I sobotę nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30, później różaniec z medytacją, procesja i Apel.

 7. Organizujemy jako Parafia wyjazdy na uroczystości odpustowe do Sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Wyjazd dla młodzieży na Diecezjalny Dzień Młodzieży 16.06 o godz. 10.30, natomiast dla wszystkich chętnych na centralne uroczystości odpustowe 17.06 o godz. 7.00.

 8. VII Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 28.06-1.07. Zapisy w zakrystii lub na stronie internetowej, podanej na plakacie.

 9. Uruchamiamy zapisy na 38 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapraszamy do wzięcia udziału w podjęciu radości i trudu pielgrzymowania w dniach 2-12.08. Koszt: 150 zł, zapisy w zakrystii. Karty duchowego uczestnictwa w pielgrzymce pojawią się wkrótce.

 10. Przy wyjściu z kościoła jest wystawiona księga zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski, do której można dokonać wpisu.

 11. Trwa remont kaplicy całodziennej adoracji. Adoracja i Koronka na czas remontu w kościele, wejście od strony kaplicy adoracji.

 12. Od najbliższej niedzieli nie będzie Mszy św. o godz. 16.00, pojawia się o godz. 21.00. O dalszych zmianach w układzie Mszy św. poinformujemy w najbliższym czasie.

 13. Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w niedzielę po Mszach św.

 14. Dziękujemy za przygotowanie uroczystości Bożego Ciała wszystkim zaangażowanym w to dzieło.

 15. Życzymy głębokich, duchowych przeżyć w spotkaniu z Chrystusem w Eucharystii.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl