zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Od dziś do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 16.00, pojawia się o godz. 21.00. Od pierwszej niedzieli lipca nastąpią dalsze zmiany w porządku Mszy św. o czym poinformujemy w późniejszym terminie.

 2. Kolejne Seminarium Nowego Życia w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

 3. Bierzmowani z grupy księdza Piotra (cała grupa) mają spotkanie we wtorek o godz. 19.00 w kościele.

 4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w Parafii św. Klemensa w czwartek o godz. 18.30.

 5. Oddanie czci relikwiom bł. Edmunda w czwartek po Mszy św. o godz. 9.00. Msza św., procesja do 4 ołtarzy i poświęcenie wianków o godz. 18.30. Prosimy o przygotowanie ołtarzy według tego samego porządku co na Boże Ciało.

 6. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

 7. Marsz dla Życia i Rodziny za tydzień w niedzielę o godz. 11.15 wyruszy spod ,,Okna Życia” w parku głogowskiego szpitala w kierunku parafii św. Klemensa. O godz. 12.30 Msza św. i festyn rodzinny w parafii św. Klemensa. Szczegóły na plakatach. Zachęcamy do wzięcia udziału rodziców z dziećmi, szczególnie tych, którzy uczestniczą we Mszy św. o godz. 11.15.

 8. Zapraszamy do wzięcia udziału w odpuście w Sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Wyjazd dla młodzieży na Diecezjalny Dzień Młodzieży 16.06 o godz. 10.30, natomiast dla wszystkich chętnych na centralne uroczystości odpustowe 17.06 o godz. 7.00.

 9. Msza św. za Ojczyznę i oddanie czci relikwiom bł. Jerzego w następną niedzielę o godz. 18.30.

 10. Kurs przedmałżeński w Parafii Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się w następną niedzielę o godz. 18.00.

 11. VII Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 28.06-1.07. Zapisy w zakrystii lub na stronie internetowej, podanej na plakacie.

 12. 38 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 2-12.08. Zapraszamy do wzięcia udziału. Koszt: 150 zł, zapisy w zakrystii.

 13. Przy wyjściu z kościoła jest wystawiona księga zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski, do której można dokonać wpisu.

 14. Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej dziś po Mszach św. Szkolne Koło Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek na lek przedłużający życie naszej Parafianki, Joanny Konkel w następną niedzielę po Mszach św.

 15. Została wyremontowana kaplica całodziennej adoracji. Zapraszamy do włączania się w modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Przy tej okazji składamy podziękowania rodzinie, która złożyła ofiarę na remont.

 16. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

 17. Dziękujemy za wszelkie formy życzliwości, szczególnie za przygotowanie ołtarzy i kościoła na Boże Ciało. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl