zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Marsz dla Życia i Rodziny dziś o godz. 11.30 wyruszy spod ,,Okna Życia” w parku głogowskiego szpitala w kierunku parafii św. Klemensa. O godz. 12.30 Msza św. i festyn rodzinny w parafii św. Klemensa. Szczegóły na plakatach. Kurs przedmałżeński w Parafii Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się o godz. 18.00. Msza św. za Ojczyznę i oddanie czci relikwiom bł. Jerzego o godz. 18.30.

 2. Spotkanie pieszych pielgrzymów grupy niebieskiej oraz wszystkich chętnych – po wieczornej Mszy św. w poniedziałek. Msza św. na zakończenie Seminarium Nowego Życia o godz. 19.00 w Kaplicy Miłosierdzia.

 3. Bierzmowani z grupy ks. Macieja mają spotkanie w środę po wieczornej Mszy św.

 4. Adoracja 24 godziny dla Pana rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30 w czwartek, po niej modlitwy grup: Odnowy w Duchu Świętym, Żywego Różańca. O 21.00 Apel i modlitwy grupy św. Jose. Okazja do spowiedzi od godz. 19.00 do godz. 22.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

 5. Oddanie czci relikwiom św. Faustyny po Mszy św. o godz. 15.00 w piątek.

 6. VI rocznica święceń biskupich Biskupa Tadeusza Lityńskiego przypada w sobotę. Módlmy się dla niego o Opiekę Bożej Opatrzności.

 7. Zapraszamy do wzięcia udziału w odpuście w Sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Wyjazd dla młodzieży na Diecezjalny Dzień Młodzieży w sobotę o godz. 10.30, natomiast na centralne uroczystości odpustowe w następną niedzielę o godz. 7.00. Także za tydzień bierzmowani z grupy ks. Marcina mają spotkanie po Mszy św. o godz. 18.30.

 8. Spotkanie modlitewne podczas którego będziemy gościć Marię Vadia – amerykańską charyzmatyczkę świecką w następną niedzielę o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie.

 9. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

 10. VII Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 28.06-1.07. Zapisy w zakrystii lub na stronie internetowej, podanej na plakacie.

 11. 38 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 2-12.08. Zapraszamy do wzięcia udziału. Koszt: 150 zł, zapisy w zakrystii.

 12. Przy wyjściu z kościoła jest wystawiona księga zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski, do której można dokonać wpisu.

 13. Szkolne Koło Caritas prowadzi dziś zbiórkę do puszek na lek przedłużający życie naszej Parafianki, Joanny Konkel po Mszach św.

 14. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

 15. Dziękujemy za wszelkie formy życzliwości. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl