zycieparafii.pl

05.jpg

Głogów, 15 lipca 2018 r.

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą

 1. Przypominamy nowy porządek Mszy św. niedzielnych: 7.30, 9.30 ,11.00, 12.30, 16.00 (od września do maja), 18.30 i 21.00 (od czerwca do sierpnia).
 2. Nabożeństwa i liturgiczne wspomnienia tygodnia:
  - poniedziałek: wspomnienie NMP z Góry Karmel;
  - wtorek: Msza św. z uczczeniem relikwii św. brata Alberta o godz. 9:00; różaniec do siedmiu boleści MB o godz. 18:00;
  - środa: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00;
  - piątek: Msza św. z uczczeniem relikwii św. siostry Faustyny o godz. 15:00.
 3. Ksiądz Marcin odwiedzi swoich chorych  w sobotę, po Mszy św. o godz. 9:00.
 4. W najbliższą niedzielę (22 lipca), z okazji rozpoczynającego się Tygodnia św. Krzysztofa, w czasie każdej Eucharystii będziemy otaczać modlitwą kierowców i uczestników ruchu drogowego polecając ich orędownictwu św. Krzysztofa oraz wstawiennictwu Jasnogórskiej Pani. Po zakończeniu Mszy św.  błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów – na parkingu przy kościele.
  Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszki na rzecz fundacji MIVA-Polska, która wspiera misjonarzy w zakupie środków transportu. Organizatorzy zachęcają do podziękowania za szczęśliwe podróżowanie w formie:1 gr za 1 szczęśliwie przejechany km. (To 10 zł. za 1000 km.)
 5. 38 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 2-12.08. Zapisy i karty duchowych pielgrzymów w zakrystii.
 6. Uczestnicy X Góralskiej Pielgrzymki Rowerowej Zakopane-Hel zatrzymają się w Głogowie 11 sierpnia (sobota). Grupa ok. 40 osób chciałaby przenocować na terenie naszej parafii. Zwracamy się do parafina z prośbą o przyjęcie pielgrzymów na nocleg. Osoby, które gotowe są przyjąć do siebie pielgrzymów, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 7. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.
 8. Dziękujemy za wszelkie formy życzliwości. Życzymy błogosławionego tygodnia, szczególnie osobom wypoczywającym na wakacjach. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje godny strój.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl