zycieparafii.pl

05.jpg
  1. Przypominamy nowy porządek Mszy św. niedzielnych: 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00 (od września do maja), 18.30 i 21.00 (od czerwca do sierpnia).

  2. Dziś, z okazji rozpoczynającego się Tygodnia św. Krzysztofa, w czasie każdej Eucharystii będziemy otaczać modlitwą kierowców i uczestników ruchu drogowego polecając ich orędownictwu św. Krzysztofa oraz wstawiennictwu Jasnogórskiej Pani. Po zakończeniu Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów – na parkingu przy kościele. Poświęcenie pojazdów także w środę.

  3. 38 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem ,,W Duchu Świętym” odbędzie się w dniach 2-12.08. Odbywa się ona w roku 100 rocznicy odzyskania niepodległości i chcemy ją przeżywać przede wszystkim w duchu wdzięczności za wolność a także za otrzymane od Boga łaski, jak również prosić za nasze rodziny, parafię. Ks. Marcin – duchowy przewodnik grupy niebieskiej zaprasza na spotkanie przedpielgrzymkowe z okazją do zapisania się na pielgrzymkę w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Karty duchowych pielgrzymów w zakrystii

  4. Zwracamy się z prośbą o noclegi dla pielgrzymów Pielgrzymki Głogowskiej których będziemy gościli z 1 na 2 sierpnia (to pielgrzymi, który przyjdą do nas z Jasienia i Kożuchowa). Rodziny gotowe przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

  5. Uczestnicy X Góralskiej Pielgrzymki Rowerowej Zakopane-Hel zatrzymają się w Głogowie 11 sierpnia (sobota). Grupa ok. 40 osób chciałaby przenocować na terenie naszej parafii. Zwracamy się do parafian z prośbą o przyjęcie pielgrzymów na nocleg. Osoby, które gotowe są przyjąć do siebie pielgrzymów, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

  6. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszki na rzecz fundacji MIVA-Polska, która wspiera misjonarzy w zakupie środków transportu. Organizatorzy zachęcają do podziękowania za szczęśliwe podróżowanie w formie:1 gr za 1 szczęśliwie przejechany km.

  7. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

  8. Dziękujemy za wszelkie formy życzliwości. Życzymy błogosławionego tygodnia, szczególnie osobom wypoczywającym na wakacjach. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl