zycieparafii.pl

05.jpg
 1. Obowiązkowe spotkanie przedpielgrzymkowe grupy niebieskiej jutro po Mszy św. o godz. 18.30.

 2. W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień. Zachęcamy do abstynencji w intencji osób uzależnionych.

 3. W środę 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie i poległych.

 4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 2-12 sierpnia. Koszt 150 zł. Osoby, które nie mogą pielgrzymować, mogą zostać Przyjacielem Pielgrzymki przez duchowe lub materialne wsparcie. Zapisy, intencje i ofiary można składać w zakrystii. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki, 1 sierpnia o godz. 18.30 w naszym kościele. Pakowanie bagaży od godz. 6.00, wyjście 2 sierpnia o godz. 6.30, również spod naszego kościoła.

 5. Codziennie od 2 do 11 sierpnia o 20.40 (z wyjątkiem soboty) w naszym kościele Apel Jasnogórski w duchowej łączności z pielgrzymami. Jest też możliwość pojechania autokarem na ostatni etap pielgrzymki. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 23.00 sprzed kościoła.

 6. Zwracamy się z prośbą o noclegi dla pielgrzymów Pielgrzymki Głogowskiej których będziemy gościli z 1 na 2 sierpnia (to pielgrzymi, który przyjdą do nas z Jasienia i Kożuchowa). Rodziny gotowe przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

 7. Uczestnicy X Góralskiej Pielgrzymki Rowerowej Zakopane-Hel zatrzymają się w Głogowie 11 sierpnia (sobota). Grupa ok. 40 osób chciałaby przenocować na terenie naszej parafii. Zwracamy się do parafian z prośbą o przyjęcie pielgrzymów na nocleg. Osoby, które gotowe są przyjąć do siebie pielgrzymów, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

 8. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki pieszej w środę o godz. 18.30.

 9. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszami św.

 10. Chorzy ks. Mieczysława zostaną odwiedzeni w piątek, ks. Janusza, Macieja, Piotra w sobotę.

 11. Nabożeństwo I sobotnie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30 w sobotę, później różaniec z medytacją, procesja i Apel.

 12. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

 13. Dziękujemy za wszelkie formy życzliwości. Życzymy błogosławionego tygodnia, szczególnie osobom wypoczywającym na wakacjach. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl