zycieparafii.pl

05.jpg

Głogów, 12 sierpnia 2018 r.

Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą

 1. Porządek Mszy św. niedzielnych: 7.30, 9.30 ,11.00, 12.30, 16.00 (od września do maja), 18.30 i 21.00 (od czerwca do sierpnia).

 2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

 3. Dzisiaj na Jasną Górę wchodzi piesza pielgrzymka naszej diecezji. Dziękujemy Bogu za pielgrzymów i tych, którzy ich wspierali.

 4. We wtorek obchodzić będziemy wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe. Jest to również dzień odpustu w parafii przy ulicy legnickiej.

 5. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze święte według porządku niedzielnego wakacyjnego. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Taca z tego dnia jest przeznaczona na pomoc uboższym parafiom naszej diecezji. W tym dniu Parafia Kolegiacka obchodzi swój odpust parafialny. Więcej szczegółów na plakatach

 6. W czwartek biskup senior Stefan Regmunt obchodzi swoje imieniny, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

 7. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przyjęli do siebie pielgrzymów X Góralskiej Pielgrzymki Rowerowej

 8. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Świata Pracy do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 16-17 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.30, koszt 60 zł bez noclegu i 100 zł z noclegiem. Można zapisywać się w zakrystii.

 9. Zapraszamy do Gorzowa Wlkp. na koncert z okazji uroczystości Wniebowzięcia NMP przy
  Katedrze. Zagrają „Skaldowie”. Koncert odbędzie się na Placu Katedralnym, 15 sierpnia o godz. 20.00 i będzie wyrazem wdzięczności wobec wszystkich, którzy wspierają dzieło odbudowy katedry. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka SMS na rzecz remontu „matki kościołów” diecezji.

 10. Zapraszamy do udziału w konferencji „Czyńcie Większe Rzeczy” organizowanej przez Fundację wiaryGODni. Konferencja odbędzie się w dniach 18.08 – 19.08.2018 r. Więcej informacji na plakatach przy wyjściu z kościoła.

 11. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

 12. Dziękujemy za wszelkie formy życzliwości. Życzymy błogosławionego tygodnia, szczególnie osobom wypoczywającym na wakacjach. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl