1. Dzisiaj uroczystość NMP Częstochowskiej. Gościmy w naszej parafii ks. dra Grzegorza Cyrana, który na Mszach św. głosi Słowo Boże.

2. Od przyszłej niedzieli nie będzie już Mszy św. o godz. 21.00, natomiast powróci Msza św. o godz. 16.00.

3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy posługującego w naszej parafii ks. Marka Waścińskiego, życzymy Bożego błogosławieństwa w posłudze duszpasterskiej.

4. W czwartek na plebani spotkanie wszystkich katechetów po Mszy św. o godz. 18.30.

5. W piątek 31 sierpnia 38 rocznica podpisania umów społecznych sierpnia 1980r.

6. W sobotę 1 września przypada 79 rocznica wybuchu II wojny światowej; pamiętajmy w modlitwie o wszystkich poległych w wyniku działań wojennych. Jest to również I sobota miesiąca, nabożeństwo pierwszej soboty rozpocznie się mszą św. o godz. 18.30.

7. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską w I sobotę: ks. Marcin, ks. Piotr, ks. Maciej, ks. Janusz oraz chorzy, którzy byli pod opieką ks. Marka.

8. W przyszłą niedzielę 2 września odpust Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) w Rokitnie. W tym dniu odbywa się Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie, Kościoła Domowego i Służby Liturgicznej Ołtarza do Rokitna.

9. Kolejna piesza pielgrzymka do Sanktuarium MB Jutrzenki Nadziei w Grodowcu, odbędzie się 8.09 wyjście sprzed kościoła o godz 6.30.

10. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Świata Pracy do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 15- 16 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.30, koszt 60 zł bez noclegu i 100 zł z noclegiem. Można zapisywać się w zakrystii.

11. Zachęcamy również do zapoznania się z akacją promującą rodzicielstwo zastępcze. Szczegóły na plakacie znajdującym się przy głównym wyjściu z Kościoła oraz na ulotkach.

12. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

13. Dziękujemy za wszelkie formy życzliwości. Życzymy błogosławionego tygodnia.