Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Powraca Msza św. o godz. 16.00, nie będzie natomiast Mszy św. o godz. 21.00.

2. W poniedziałek:

• Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godz. 18.30

3. We wtorek:

• Różaniec do 7 Boleści MB prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci o godz. 18.00.

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr ks. Piotra, po Mszy św. wieczornej w kościele. Obecność jest warunkiem kontynuowania formacji.

4. W środę:

• Spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 16.45

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00

5. W I czwartek miesiąca:

• O godz. 17.45 spowiedź i różaniec w intencji powołań. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Przyjaciół Paradyża w salce bł. Edmunda.

• Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym,po wieczornej Mszy świętej.

6. W I piątek miesiąca:

• okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.

• odwiedziny chorych z posługą duszpasterską przez ks. Proboszcza i ks Mieczysława.

• Spotkanie Oazy Młodzieżowej po piątkowej wieczornej Mszy św.

• Zachęcamy młodzież do licznego udziału we wspólnej modlitwie w ramach „Wieczornicy młodych, która odbędzie się po wieczornej Mszy św.

7. W sobotę:

• W sobotę 08.09.2018 Odpust w sanktuarium MB Grodowieckiej z okazji święta Narodzenia NMP. W tym dniu z naszej parafii odbędzie się Piesza Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej – wyruszy o godz. 6.30, o godz. 13.00 Msza święta na zakończenie pielgrzymki. Istnieje możliwość powrotu autokarem cena biletu 9,50 zł. Zachęcamy do licznego udziału.

• Spotkanie dla SLO i ich rodziców po Mszy św o godz. 18.30

8. W następną niedzielę:

• Poświęcenie tornistrów dla uczniów klas I podczas Mszy św. o godz. 11.00.

• Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00.

9. Inne:

• Dzień Zdrowia, organizowany przez Głogowski Szpital Powiatowy w najbliższą sobotę w godz. 11.00-17.00. Jest możliwość zrobienia darmowych, podstawowych badań, konsultacji lekarskich, ciekawe konkursy. Zapraszamy.

• Pielgrzymka Świata Pracy do Częstochowy w dniach 15-16 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.30, koszt 60 zł bez noclegu i 100 zł z noclegiem. Zapisy w zakrystii.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

11. W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask, szczególnie dla dzieci i młodzieży i pracowników oświaty rozpoczynających nowy rok szkolny.