Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Rozpoczyna się tydzień modlitw o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży.

• Poświęcenie tornistrów dla uczniów klas I podczas Mszy św. o godz. 11.00

• Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców o godz. 16.00.

2. W poniedziałek:

• Spotkanie grupy św. Josepo Mszy św. wieczornej w kościele.

• Obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla uczniów klas VII SP, którzy powinni rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w kościele.

3. We wtorek:

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr ks. Macieja, rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.30. Obecność jest warunkiem kontynuowania formacji.

• Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych po Mszy św. wieczornej.

4. W środę:

• Spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 16.45

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00

5. W czwartek:

• Koncert w ramach festiwalu Wratislavia Cantans podczas, którego wystąpi ukraiński chór narodowy Dumka, rozpocznie się w naszym kościele o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

• Spotkania scholi dziecięcej w każdy czwartek o godz. 16.30. Zapraszamy dziewczynki ze szkół nr 10, 11 i 12.

6. W piątek:

• Święto Podwyższenia Krzyża ŚwiętegoMsze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.

• Wieczornica Młodych -po wieczornej Mszy świętej - modlitwa za młodzież oraz błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem, później spotkanie w salce

7. W sobotę:

• Z racji święta patronalnego Apostolstwa Dobrej Śmierci o godz. 8.30 różaniec do 7-miu Boleści a następnie Msza św w intencji członków Apostolstwa.

• Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 11.00

• Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza

8. W następną niedzielę:

• Zbiórka do puszek na uczelnie katolickie

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marcina wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 18.30

9. Inne:

• Społeczny Komitet Obchodów 100lecia Odzyskania Niepodległości w Głogowie zaprasza na otwarcie wystawy IPN we Wrocławiu pt. „Ojcowie Niepodległości”, które nastąpi 11 Września (wtorek) o godz. 17.00 na placu przy naszym kościele.

• III Piesza Pielgrzymka organizowana przez Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów w sobotę. Wyjście o godz. 9.00 sprzed naszego kościoła, Msza św. za Ojczyznę w Sanktuarium w Jakubowie o godz. 12.00

• Pielgrzymka Świata Pracy do Częstochowy w dniach 15-16 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.30, koszt 60 zł bez noclegu i 100 zł z noclegiem. Zapisy w zakrystii.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy..

10. D Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się trudu pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Dziękujemy również za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

11. W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.