Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Gościmy w naszej parafii dyrektora Stowarzyszenia Cudownego Medalika ks. Jerzego Basaja CM, który przybliża nam obietnice Maryi związane z przyjęciem cudownego medalika.

2. W poniedziałek:

• Spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek:

• Spotkanie Oazy młodzieżowej po Mszy św. wieczornej

4. W środę:

• Spotkanie scholi młodzieżowej po Mszy św. wieczornej..

6. W piątek:

• Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w inicjatywie Koronka na ulicach miast. Gromadzimy się przed naszym kościołem o godz. 14.50 następnie udamy się razem na miejsce modlitwy.

• Wieczornica Młodych - po wieczornej Mszy świętej - modlitwa za młodzież oraz błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem, później spotkanie w salce

7. W sobotę (Święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała):

• Zapraszamy serdecznie chłopców, którzy chcieliby wstąpić do LSO na spotkanie po Mszy św. o godz. 9:00. Można zgłaszać się także bezpośrednio do ks. Marcina.

9. Inne:

• Kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja rozpocznie się dziś o godz. 18.00. Nauki będą się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

• Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych (od 21 roku życia) rozpocznie się w parafii św. Mikołaja w poniedziałek, 24 września, o godz. 18.30 w sali kolegium.

• Pierwsze spotkanie dla małżeństw niesakramentalnych odbędzie się, 30 września, o godz. 16.00 w Domu Uzdrowienia Chorych przy kościele Kolegiackim.

• Zachęcamy do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Żywego Różańca do sanktuarium w Rokitnie, która odbędzie się, 06 października, wyjazd o godz. 7:30, koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

• W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.