Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą

1. W poniedziałek:

• Rozpoczynamy październik. Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych i młodzieży codziennie o godz. 17.45, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2. W środę:

• Spotkanie scholi młodzieżowej po Mszy św. wieczornej.

3. W czwartek (I CZWARTEK MIESIĄCA):

• Spotkanie Przyjaciół Paradyża w salce bł. Edmunda o godz. 17:00. Różaniec w intencji powołań o 17:45.

4. W piątek (I PIĄTEK MIESIĄCA):

• Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.

• Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską przez ks. Proboszcza i ks Mieczysława.

• Adoracja wynagradzająca prowadzona przez Wspólnotę Intronizacji NSPJ z dekanatów Głogowskich rozpocznie się w naszym kościele po Mszy Świętej o godz. 9:00 i trwać będzie do godz. 17:00.

5. W sobotę (I SOBOTA MIESIĄCA):

• Zbiórka dla kandydatów na ministrantów i ministrantów po Mszy Świętej o godz. 9:00.

• Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską w I sobotę: ks. Marcin, ks. Piotr, ks. Maciej, ks. Janusz.

• Nabożeństwo pierwszej soboty rozpocznie się mszą św. o godz. 18.30.

6. W następną niedzielę:

• Procesja różańcowa z parafii Maksymiliana rozpocznie się o godz. 19.15 i zakończy się w naszej parafii. Po procesji zapraszam wszystkich parafian na czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.

• Młodzież z grupy ks. Marcina przyjmująca w tym roku bierzmowanie podczas Mszy Świętej o godz. 18:30 otrzyma krzyże jako widoczny znak przygotowania do sakramentu.

7. Inne:

• W zeszłą niedzielę gościliśmy w naszej parafii ks. Jerzego Basaja CM, który podzielił się z nami świadectwem dotyczącym przyjęcia cudownego medalika. W naszej parafii przyjęło medalik 2000 osób. Serdecznie dziękujemy za wsparcie dzieła ks. Jerzego.

• Pierwsze spotkanie dla małżeństw niesakramentalnych odbędzie się, dziś, o godz. 16.00 w Domu Uzdrowienia Chorych przy kościele Kolegiackim.

• Zachęcamy do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Żywego Różańca do sanktuarium w Rokitnie, która odbędzie się, 06 października, wyjazd o godz. 7:30, koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii. Są jeszcze wolne miejsca.

• Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w niedzielę, 14 października Mszą Świętą o godz. 18.30. Nauki będą się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

• Masz w domu zbędne okulary? Przekaż je potrzebującym. Do 5 października zbieramy okulary korekcyjne, które zostaną przekazane na misje w Afryce. Nowe lub używane okulary można przynosić do zakrystii.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

• W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.