Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Procesja różańcowa z parafii Maksymiliana rozpocznie się o godz. 19.15 i zakończy się w naszej parafii. Po procesji zapraszam wszystkich parafian na czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.

• Młodzież z grupy ks. Marcina przyjmująca w tym miesiącu bierzmowanie, otrzyma dziś podczas Mszy Świętej o godz. 18:30 krzyże jako widoczny znak przygotowania do sakramentu.

6. W piątek

• Zebranie formacyjne Grupy Niebieskiej Pielgrzymki Głogowskiej rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:30, następnie spotkanie w salce

7. W sobotę (Bł. Honorata Koźmińskiego):

• Stowarzyszenie Chór „Beati Cantores” i Gmina Miejska Głogów zapraszają na: VIII Ogólnopolski Festiwal Chórów Silesia Cantat Głogów 2018, który odbędzie się 13 października 2018r. Część konkursowa (występ 10 polskich chórów) w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie w godz 10:00-13:30. Część galowa w naszym kościele rozpocznie się Mszą św. o godz. 16:00

8. W następną niedzielę:

• Podczas Mszy Świętej o godz. 9:30 zaśpiewa chór „Echo Kresów”, serdecznie zapraszamy parafian.

• Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w niedzielę, 14 października Mszą Świętą o godz. 18.30. Nauki będą się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

• Dzień Papieski, po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. Inne:

• Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Krakowie organizuje 14 października koncert charytatywny w hołdzie Janowi Pawłowi II. Dalsze wiadomości na plakacie

• Parafia św. Mikołaja w Głogowie organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 października. Zapisy odbywają się w parafii św. Mikołaja.

• W dniach 10-11 listopada parafia pw. św. Maksymiliana organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa, Warszawy i Szymanowa. Odwiedzane będą miejsca związane ze stuleciem odzyskania niepodległości. Zapisy na pielgrzymkę w parafii św. Maksymiliana

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

• W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.